Küfür Eden Birisi Kime Şikayet Edilir?

Merhaba arkadaşlar, 12 yaşındaki çok akıllı bir çocuk bana Discord'dan sövdü. Tüm değerlerime sövdü ve şu an aşırı kızgınım. Discord desteğe şikayet etsem bir şey olmayacak. Gözünü korkutmak için ne yapabilirim? EGM'ye başvuruda bulunsam? Yardım ederseniz sevinirim.
nickini verebilir misin korkutalım

Merhaba arkadaşlar, 12 yaşındaki çok akıllı bir çocuk bana Discord'dan sövdü. Tüm değerlerime sövdü ve şu an aşırı kızgınım. Discord desteğe şikayet etsem bir şey olmayacak. Gözünü korkutmak için ne yapabilirim? EGM'ye başvuruda bulunsam? Yardım ederseniz sevinirim.

Eskiden tanıdığı birisinin ismini söyler misiniz? O şekilde tanıtacağım kendimi.
nickini verebilir misin korkutalım

'cvc#2781

Sırf intikam almak için uğraşılabilir. En azından ders alır.

Bu tarz olayla karşılaştım. Konu sahibinin yapmak istediğini yapmaya çalıştım fakat çok masraf çıktı karşıma. Hadi masrafı geçtim davayı açsan bile takipsizlik çıkıyor. Bu yüzden hiç masrafa girmeye gerek yok. Ya engelle geç ya da iki mislini yap.

Tercih sizin @ValveAdalet.

Şimdi konuya cevap yazan arkadaşlar ikiye bölünmüş durumda. Bir taraf "12 yaşındaki çocuğu neden takıyorsun ki?" derken, diğer taraf "çocuğa bir ceza vermek gerek." diyor.

Düşünürsek, bu çocuk korkmazsa ya da cezalandırılmazsa böyle yapmaya devam edecek. Daha fazla insanı rahatsız ve huzursuz edecek. Arkadaş, çocuğu SS'lerle korkutmayı denemiş. İşe yaramamış. Bence cezayı haketmiş artık.

Malumunuz biz de çocuk olduk. Ama bırakın küfür etmeyi, bizden birkaç yaş büyüklere yanlış bir şey söyleriz diye ödümüz kopardı. En azından benim büyüdüğüm aile ve çevre bu şekildeydi saygı vardı. Şu anki durumun böyle olmasında sosyal medyanın ve gençlerdeki teknoloji rahatlığının etkisi tabii ki çok büyük. Ama kesinlikle böyle olmamalı. Benim kendi görüşlerim bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
0 IQ seviyesi

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    52 KB · Görüntüleme: 87

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı