Küfür etmeden nasıl durulur?

2010dan beri oynarım LOL daha doğrusu oynardım EUNordic, TR açılınca sistem otomatik geçirmişti bir gün için dayanabildim geri hemen EU Nordic East geri döndüm. Ha orada küfür yok mu var, küfürden çok "ırkçılık" var, nickname de Türkçe olunca adamlar direk "-kebab , deve, barbarian, arab" diyerek dalıyorlar ama yine de TR server dan bin kat iyidir. Neyse 6 ay' ı aşkındır oynamıyorum zaten, artık sıktı pek bir değişiklik yok bir de takım olmayınca sen ne kadar güzel oynasan da kötü oynayan yada oyunu bozmaya çalışan bir karakter oluyor ve en az 15 - 20 dk çöp.
Bir de eskiden çok övündüğüm "-cheatsiz" dediğim oyunda bile cheat/hile yapıldığını öğrenince iyice soğudum. Oynama en güzeli başka oyun oyna.

Oyun oynarken küfür edilecek veya sinirlenilecek bir durum olduğunda küfür ederek harcayacağım enerjiyi oyunda adamların gelmişini geçmişini bellemek için kullanıyorum.
Harika bir yol. Adamlara derslerini küfür etmeden usul usul veriyorum.
Tabi sonunda adama bir küfür değeri taşıyan ama küfür sayılmayan son darbeyi vuruyorum.
"Ez, öğrende gel."
Yani boşu boşuna bunlar gibi her şeye küfreden toksiklerin haddinin bildirmek için küfür etmeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı