Küfür etmeden nasıl durulur?

ddr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, ben oyun oynarken küfür ediyorum arada. Zaten birçoğumuz ediyor. Kulaklık takılı olmadığı zaman ses seviyemi ayarlayıp aileme duyurmadan edebiliyorum. Ama kulaklık varken ses duymadığım için çok bağırıyorum. En az 10 kere son an da küfür etmeden kendimi frenlemişimdir. Sizce aileme sesimi duyurmadan nasıl küfür ederim, ya da oyun oynarken bir sürü kişi bayağı bir küfrediyor ama bunların aileleri nasıl duymuyor? Yani millete söverken aileleri yok mu? Özellikle de küçük çocuklar çok küfür ediyor. Bir tek ben mi sesim duyulmasın diye küfür etmiyorum?

Arkadaşlar, ben oyun oynarken küfür ediyorum arada. Zaten birçoğumuz ediyor. Kulaklık takılı olmadığı zaman ses seviyemi ayarlayıp aileme duyurmadan edebiliyorum. Ama kulaklık varken ses duymadığım için çok bağırıyorum. En az 10 kere son an da küfür etmeden kendimi frenlemişimdir. Sizce aileme sesimi duyurmadan nasıl küfür ederim, ya da oyun oynarken bir sürü kişi bayağı bir küfrediyor ama bunların aileleri nasıl duymuyor? Yani millete söverken aileleri yok mu? Özellikle de küçük çocuklar çok küfür ediyor. Bir tek ben mi sesim duyulmasın diye küfür etmiyorum?

Hocam normalde de etmeyin zaten sinirinize hakim olun sonuçta bunun bir oyun olduğunu hatırlayın.

Hocam bizimkielr alışmıştı, LoL'ü bırakmak çözüm oldu bende.

Hocam küfürden uzak durmak için bazı şeylerden kurtulmanız lazım.
- CS:GO, Valorant ve bunun gibi FPS oyunlarından direk uzak durun. Küfür bu oyunlarda şart.
- Yanınıza acı biber alın ve küfür ettiğinizde dilinize uzunlamasına sürün.
- Ve küfür edeceğiniz zaman aynaya geçin ve kendinizi görün, böylece kurtulabilirsiniz.

O çocukları çok takmayın, ve küfürü de içinizden edin.
Yani adam bir yere pustuğu zaman ben gerçekte sadece dediğim şey "Ah bee".
İçimde annesi, babası, halası, teyzesi, dayısı hiçbir şey kalmaz.

Hocam küfürden uzak durmak için bazı şeylerden kurtulmanız lazım.
- CS:GO, Valorant ve bunun gibi FPS oyunlarından direk uzak durun. Küfür bu oyunlarda şart.
- Yanınıza acı biber alın ve küfür ettiğinizde dilinize uzunlamasına sürün.
- Ve küfür edeceğiniz zaman aynaya geçin ve kendinizi görün, böylece kurtulabilirsiniz.

Psikolog gibi söylediniz hocam :D

Geri
Yukarı