Küfüre çok sinirlenmek

Neden sövüyorlar? Onu düşündünüz mü hiç? Kötü oynuyorsunuzdur belki de.
Hayır normalde takım oyunu yapar, kill köpekliği yapmaya değil oyunu takımım ile kazanmaya çalışırım. Fakat moralim düşerse, takım oyunu olmazsa aşırı kötü oynarım. Moralim yüksek ve takım oyunu varsa o maç kesin bizdedir.

Sen de ona geçirseydin. Ama sövmekten daha iyi şey tehdit etmek. Mahkemeye vereceğim vesaire şeylerle kandırsaydın ağlatırdın onu muhtemelen.

Hiçbir Riot oyunu oynanmaz veletlere dolu bırak rahatlarsın.

Ben takımdan sinirlendiren olduğu zaman takıma flash atıyorum, tavsiye ederim. Seni sinirlendireni delirtirsin bu sayede.

Çoğu online oyunda kendini bir şey sanan kişiler takımdan biri yanlış oynadı diye hemen küfür ediyor. Her yere yayılmış bunlar Ya bu küfürlere aldırış etmeyeceksiniz ya da sesli sohbeti kapatacaksınız. Birini şikayet etseniz diğeri küfür edecek. Başka çözüm yok maalesef.

Ben takımdan sinirlendiren olduğu zaman takıma flash atıyorum, tavsiye ederim. Seni sinirlendireni delirtirsin bu sayede.
Raze ile oynuyordum.
Sen de ona geçirseydin. Ama sövmekten daha iyi şey tehdit etmek. Mahkemeye vereceğim vesaire şeylerle kandırsaydın ağlatırdın onu muhtemelen.
4 kişiler biri 18+ diğer 15 16 diğerlerdi 14-.

Mesajınıza emoji olarak gülücük attık diye de duvarları yumruklamıyorsunuzdur umarım. Neden bu kadar takıyorsunuz Valorant'ta yaşanan şeyleri? Hiç normal değil...

Mesajınıza emoji olarak gülücük attık diye de duvarları yumruklamıyorsunuzdur umarım. Neden bu kadar takıyorsunuz Valorant'ta yaşanan şeyleri? Hiç normal değil...
1. Duvarı yumruklamıyorum sadece evi aldım uzaya fırlatacağım (!)
2. Küfüre katlanamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…