Çözüldü Kütüphanede eklenmemiş oyunlar ve programlar var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ahmettuzluxx

Femtopat
Daha fazla  
Kütüphanemde daha önce adını bile duymadığım oyunlar ve test serverları açıldı. Bunların dışında proton diye bir şey eklenmiş, ne yapmalıyım?

1711106760118.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kütüphanede sol üstte oyunlar ve araçlar yazıyor, sadece oyunlar seçeneğinin tiki açık kalsın.
Eski bilgisayarımda görmemiştim bu yazılımları.

Ayrıyeten bende yüklü olmayan oyunların test serverları var, bu normal midir peki?

Saçma sapan Türkiye'de ulaşıma kapalı olan oyunların test serverları var mesela ama oyun yok kütüphanede.

Eski bilgisayarımda görmemiştim bu yazılımları.

Ayrıyeten bende yüklü olmayan oyunların test serverları var, bu normal midir peki?

Saçma sapan Türkiye'de ulaşıma kapalı olan oyunların test serverları var mesela ama oyun yok kütüphanede.

Normal. Hem normal olmasa bile zararı yok, takmayın kafanıza.

Bunlar oyunlara ait yazılımlar. Oyunu satın aldığınız da ve buna benzer durumlarda yazılımlar ve ya araçlar bölümüne geliyorlar. Herkeste mevcut.
1711109614682.png

Yukarı menüden "Yazılımlar" ve "Araçlar" seçeneklerinin işaretlemesini kaldırırsanız görmeyeceksiniz. Herhangi bir zararı bulunmamakta.

Dediğiniz gibiymiş bu yazılımlar diğer arkadaşlarımda da mevcut. Benim kafamı kurcalayan saçma sapan oyunların (ismini duymadığım) serverları mevcut, lakin bunlarda arkadaşlarımın Steam'inde aynen var. Boşuna endişe yapmışım.

Geri
Yukarı