Steam Kütüphaneden silinen oyun nasıl geri getirilir?

Böyle bir destek mesajı atacaksınız. Sonrasında bu oyunlar "Steam Destek" arama kısmına yazıp Kütüphanemde Değil işaretleyip Kütüphaneme Geri Ekle diyeceksiniz.

1691954589287.png

Bu arada sen kendi hesabını kurtardığını düşünüyor olmayasın? Çalan kişiden geri aldıysan senin ismin ve fotonla bir profil açıp boş kütüphanesiyle sana vermiş olabilir.
Bu ihtimali doğrulamak için sunmuş olduğum çözüm yolu en mantıklı yol bence.

Hesapta hiç satın alınmış oyun var mıydı?

Satın aldığım tüm oyunları silmiş bir tek CS kalmış gariban.

Sol üstten Steam > Steam Destek > Oyunlar, yazılım vs. > "Ara" yerine oyunun ismini yazıp "Kütüphanemde değil." seçeneğini seçin. Ben kaldırdığım oyunları bu sayede tekrar hesabıma eklemiştim.

Denedim ama bende olan oyunların hepsine bu oyun kütüphanenize eklenmemiş diyor.

Bu arada sen kendi hesabını kurtardığını düşünüyor olmayasın? Çalan kişiden geri aldıysan senin ismin ve fotonla bir profil açıp boş kütüphanesiyle sana vermiş olabilir.

Hesabımla e postamı çalmıştı e postamı aldım e postam ile şifremi değiştirdim yani kurtardım.

Böyle bir destek mesajı atacaksınız. Sonrasında bu oyunlar "Steam destek" arama kısmına yazıp kütüphanemde değil işaretleyip kütüphaneme geri ekle diyeceksiniz.

Eki Görüntüle 1901711

Bu ihtimali doğrulamak için sunmuş olduğum çözüm yolu en mantıklı yol bence.

Denedim ancak bende olan oyunların hepsine bu oyun kütüphanenize eklenmemiş diyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı