Çözüldü Steam kütüphaneden kaldırılan oyun nasıl geri getirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tengola

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben 1 tane 20 TL'lik oyunu iade etmek yerine yanlışlıkla kütüphaneden kaldırdım. Düzeltme şansım var mı?

Çözüm
Evet var, şu an için hatırlamıyorum daha önce benzer bir konuda deneme yapmıştım geri almıştım. Kütüphaneden kaldırdığınız oyunu tekrar satın almaya çalışın orada size yönerge sunacaktır bu oyunu zaten satın almışsınız ve kaldırmışsınız lütfen bunu geri alan vs. diye hata verecektir o şekilde çözersiniz diye düşünüyorum.
Çözemezseniz tekrar bir geri dönüş yaparsanız kendi Steam hesabımda deneyip öğrenip yazabilirim.
Oyunu gizlediyseniz aşağıdaki gibi aratarak bulabilirsiniz.

1652459297526.png

Fakat komple hesaptan sildiyseniz geri getirmeniz zor olacaktır. Steam destek ile iletişime geçin.

Evet var, şu an için hatırlamıyorum daha önce benzer bir konuda deneme yapmıştım geri almıştım. Kütüphaneden kaldırdığınız oyunu tekrar satın almaya çalışın orada size yönerge sunacaktır bu oyunu zaten satın almışsınız ve kaldırmışsınız lütfen bunu geri alan vs. diye hata verecektir o şekilde çözersiniz diye düşünüyorum.
Çözemezseniz tekrar bir geri dönüş yaparsanız kendi Steam hesabımda deneyip öğrenip yazabilirim.

Çözüm
Satın alınan oyunlar kaldırılmıyor diye biliyorum. Gizlemiş olabilirsiniz. Bir bakın.

Maalesef gitmiş.

Evet var, şu an için hatırlamıyorum daha önce benzer bir konuda deneme yapmıştım geri almıştım. Kütüphaneden kaldırdığınız oyunu tekrar satın almaya çalışın orada size yönerge sunacaktır bu oyunu zaten satın almışsınız ve kaldırmışsınız lütfen bunu geri alan vs diye hata verecektir o şekilde çözersiniz diye düşünüyorum.

Evet sağ ol tekrar satın almayı denedim kütüphaneme attı direkt. Çok sağ ol.

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-13_193157882.png
    resim_2022-05-13_193157882.png
    88,3 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı