Kulak deldirdikten sonra nasıl bir bakım yapılmalı?

leeperry42

Hectopat
Birkaç saat önce eczaneye gidip kulağımı acısız şekilde deldirdim 4 5 hafta boyunca çıkarmamam gerekiyormuş sanırım, onun dışında bakım yapmaya ihtiyacım var mı? Varsa ne yapmalıyım?

bende deldirmeyi düşünüyorum bilen biri yazarsa benim de haberim olsun

Birkaç saat önce eczaneye gidip kulağımı acısız şekilde deldirdim 4 5 hafta boyunca çıkarmamam gerekiyormuş sanırım, onun dışında bakım yapmaya ihtiyacım var mı? Varsa ne yapmalıyım?
hocam iğneyle mi deldirdiniz tabancayla mı?

bende deldirmeyi düşünüyorum bilen biri yazarsa benim de haberim olsun

hocam iğneyle mi deldirdiniz tabancayla mı?
Tabancayla deldirdim ilk birkaç saat birazcık ağrıdı ama geri kalanında hiçbir enfeksiyon veya bir şey yaşamadım hiçbir ürün kullanmadım sadece illk 24 saat duş almadım. Kişiden kişiye göre değişiyor kuzenimle aynı günlerde deldirmiştik onunkisi tüm hafta boyunca ağrıyıp enfeksiyon kapmıştı mesela

Tabancayla deldirdim ilk birkaç saat birazcık ağrıdı ama geri kalanında hiçbir enfeksiyon veya bir şey yaşamadım hiçbir ürün kullanmadım sadece illk 24 saat duş almadım. Kişiden kişiye göre değişiyor kuzenimle aynı günlerde deldirmiştik onunkisi tüm hafta boyunca ağrıyıp enfeksiyon kapmıştı mesela
kaç yaşındasınız acaba?
bende deldirmeyi dusunuyorum yaş 16 ama ailem çok sıkıntı yapıyor

Kaç yaşındasınız acaba?
Bende deldirmeyi dusunuyorum yaş 16 ama ailem çok sıkıntı yapıyor.

Ben 13 yaşında deldirmiştim 1 sene öyle kullandım kaç yıldırda takmadım. Aile konusunda yapacak bir şey yok biraz söylenir susarlar, 1 hafta çıkmayak kulağından ilk takılan sonra başka küpeye geçebikirsin ama 1 2 ay hiç çıkarmadan takman lazım kapanabilir yoksa ek krem bakımı vs. gereksiz.

Ben 13 yaşında deldirmiştim 1 sene öyle kullandım kaç yıldırda takmadım. Aile konusunda yapacak bir şey yok biraz söylenir susarlar, 1 hafta çıkmayak kulağından ilk takılan sonra başka küpeye geçebikirsin ama 1 2 ay hiç çıkarmadan takman lazım kapanabilir yoksa ek krem bakımı vs.
şuanda delik duruyor mu kapandı mi?

kaç yaşındasınız acaba?
bende deldirmeyi dusunuyorum yaş 16 ama ailem çok sıkıntı yapıyor
17 yaşındayım. Benim de ailem deldirmeden önce laf ediyordu ama bir gün evden kulağımı deldirmeye gidiyorum diyip gittim eczaneye deldirdim döndüm. Deldirdikten sonra bir şey demediler, yine kızdılar ama yardımcı bile oldular kulağım konusunda. Bu arada ben ilk takılan küpeyi tam iki hafta çıkartmadım kulağımdan iki haftanın sonunda dün kendi aldığım küpeyi taktım.

17 yaşındayım. Benim de ailem deldirmeden önce laf ediyordu ama bir gün evden kulağımı deldirmeye gidiyorum diyip gittim eczaneye deldirdim döndüm. Deldirdikten sonra bir şey demediler, yine kızdılar ama yardımcı bile oldular kulağım konusunda. Bu arada ben ilk takılan küpeyi tam iki hafta çıkartmadım kulağımdan iki haftanın sonunda dün kendi aldığım küpeyi taktım.
gümüs mu aldin yeni küpeyi eger gümüş ise fiyati neydi

Yeni konular

Geri
Yukarı