Kulak deldirme ne kadar acıtır?

HD4450

Kilopat
Yakın zamanda kulağımı deldireceğim. Bunu hakkında birkaç tane sorum var:
  • Ne kadar acıtır? Sonraki günlerde ve deldirirken?
  • Nasıl gizleyebilirim?
  • Eczanelerde deliniyor mu deliniyorsa ne kadar ücret ile deliyorlar?

Cevap veren herkese teşekkür ederim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dümdüz al çiviyi kitabın kalın kısmı ile vur arkadaşım oyle deldirdi bir daha kapanmaz dedi

Ama sen benim arkadaşım gibi yapma eczanelerde deldir kulağın uyuşuyor birazcık ve orta acıtıyor

Ben deldirdim acıtmıyor. Spray sıktır oraya öyle deldir hiç acıtmaz. İlk takılan küpe küçük oluyor bayağı o açıdan gizlersin. Eczanelerde delinmiyor dışarıda 5TL bile delen var.

Kuyumcularda ne kadara deliyorlar acaba en fosla kaç olur?

Max 30 o da çok kazık ortalaması 15 TL can acıtma konusunda ise hiç acıtmıyor 4 kere kapanan yeri deldirdim hiçbir şey olmadı gizleme konusuna gelince o işte biraz zor kimden gizliyosun okul için falansa tak yara bandı gez iltihap var dersin kimsenin ruhu duymaz ailenden gizlemeye çalışıyosan işte o imkansız.

Max 30 o da çok kazık ortalaması 15 TL can acıtma konusunda ise hiç acıtmıyor 4 kere kapanan yeri deldirdim hiçbir şey olmadı gizleme konusuna gelince o işte biraz zor kimden gizliyosun okul için falansa tak yara bandı gez iltihap var dersin kimsenin ruhu duymaz ailenden gizlemeye çalışıyosan işte o imkansız.

Babam falan bir şey demiyorda annem o konularda acayip geri kafalı. Allıkla falandamı kapanmaz acaba?

Geri
Yukarı