Kulak üstü kulaklık önerisi

AlperW

Decapat
Daha fazla  
Ucuz yollu bir şey arıyorum aşırı iyi kalitede olmasına gerek yok. Herhangi bir bütçem yok sadece fikir sahibi olmak istiyorum.

Ucuz yollu bir şey arıyorum aşırı iyi kalitede olmasına gerek yok. Herhangi bir bütçem yok sadece fikir sahibi olmak istiyorum.

JLab Audio Studio var F/P aktif olarak kullanıyorum. Hafif dip ses sorunu var. Kulaklık padleri JBL'den bir tık daha küçük ama kulağı tam sarıyor. Uzun kullanımda biraz ağrı yapıyor ama ses kalitesi mükemmel.
Gözlük kullanıyorum muhtemelen ondan ağrı yapıyordur.

Gamenote H200.. lü seriler fiyat performans.

*Razer Blackshark V2
*Razer Kraken X
*Havit Gamenote H2002P
*Gamepower Kyruse veya Mihawk

Şu an bende kulaklık bakıyorum ve f/p olarak buradaki en iyisi galiba h2002p olabilir.
Ama fiyatı bir kaç güç içerisinde nedendir bilmiyorum nerdeyse 200 lira arttığı için fiyatı Gamepower'ın Kyruse ve Mihawk modelleri ile aşağı yukarı aynı fiyata geldiler.
Kyruse ve mihawk modellerinin titreşimli 7.1 olmasından ötürü ve kulaklık tasarımlarının daha ergonomik olmasından dolayı (bence) şu an onlara bakıyorum.

Eğer istersen Havitin birde H2002D modeli var mikrofunu çıkarılıp takılabilenlerden. Fakat açıkcası ben onun mikrofon kalitesini çok beğenmedim.

*Razer BlackShark V2.
*Razer Kraken X
*Havit Gamenote H2002p.
*Gamepower kyruse veya Mihawk.

Şu an bende kulaklık bakıyorum ve F/P olarak buradaki en iyisi galiba H2002p olabilir.
Ama fiyatı birkaç güç içerisinde nedendir bilmiyorum neredeyse 200 lira arttığı için fiyatı Gamepower'ın kyruse ve Mihawk modelleri ile aşağı yukarı aynı fiyata geldiler.
Kyruse ve Mihawk modellerinin titreşimli 7.1 olmasından ötürü ve kulaklık tasarımlarının daha ergonomik olmasından dolayı (bence) şu an onlara bakıyorum.

Eğer istersen Havit'in bir de H2002D modeli var mikrofunu çıkarılıp takılabilenlerden. Fakat açıkçası ben onun mikrofon kalitesini çok beğenmedim.

H2002p öneririm bende yakınlarda aldım.

JLab Audio Studio var F/P aktif olarak kullanıyorum. Hafif dip ses sorunu var. Kulaklık padleri JBL'den bir tık daha küçük ama kulağı tam sarıyor. Uzun kullanımda biraz ağrı yapıyor ama ses kalitesi mükemmel.
Gözlük kullanıyorum muhtemelen ondan ağrı yapıyordur.

Cevaplarınız için teşekkürler hepsini inceleyeceğim sağ olun var olun. İyi forumlar diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı