Kulak üstünden kulak içine geçilir mi?

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
Trust GXT 450 Blizz kulaklığım kırıldı ve garantiye dahil olacak gibi gözükmüyor. O yüzden yeni kulaklık alacağım ama kulak içine geçsem nasıl bir deneyim farkı olur? Kulak üstü kulaklık kocaman ve kulağı sardığından hoş oluyor ama kulak içi küçücük ve kulağın sadece içine giriyor. Oyun zevkini etkiler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ne tarz oyunlar oynadığınıza bağlı değiştirilebilir. Online FPS tarzı oyunlar oynuyorsanız hiç geçmeyin. Hatta bilgisayar için pek önermem de. Gecikme yaşayacağınızı da göze almanız gerekiyor. Gündelik işler, müzik, video için tercih edilebilir sadece.

Hocam ne tarz oyunlar oynadığınıza bağlı değiştirilebilir. Online FPS tarzı oyunlar oynuyorsanız hiç geçmeyin. Hatta bilgisayar için pek önermem de. Gecikme yaşayacağınızı da göze almanız gerekiyor. Gündelik işler, müzik, video için tercih edilebilir sadece.
Kablolu alacağım. Online FPS pek oynamıyorum ama oynasam da süper bir şeye ihtiyacım da yok.
Bence kesinlikle geçilmez hatta 5.1 ya da 7.1 kulaklık kullanıyorsan taviye etmiyorum.
7.1 zaten sanal ondan fark etmiyordu Trust kulaklığımda.

O kulaklıktan iyi bir kulak içi kulaklığa geçince bariz bir boyut atlama bile hissedebilirsiniz. Oyuncu kulaklığı = kulaküstü kulaklık algısı yurt dışında yıkıldı artık. Millet Sennheiser IE300'lerle FiiO FH3'lerle çatır çatır oyununu oynuyor.

O kulaklıktan iyi bir kulak içi kulaklığa geçince bariz bir boyut atlama bile hissedebilirsiniz. Oyuncu kulaklığı = kulaküstü kulaklık algısı yurt dışında yıkıldı artık. Millet Sennheiser IE300'lerle FiiO FH3'lerle çatır çatır oyununu oynuyor.
Tek sıkıntısı o kulaklıkların bütçemin 500 katı falan olması benim bütçem 200 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı