Kulakiçi kulaklıkla ses kasılır mı?

Xiaomi Piston serisi kulaklık almayı düşünüyorum. Kulaküstü kulaklıklara şu an bütçem yetmiyor. Kulakiçiyle rahat ses kasabilir miyim?

Kulaküstü kulaklıklar ile rahat edemiyorsanız veya sadece kulakiçi kulaklık istiyorsanız tabii ki kasılır. Xiaomi Piston Fresh güzel bir kulaklıktır, Basic olanı da güzeldir.

Xiaomi Piston serisi kulaklık almayı düşünüyorum. Kulaküstü kulaklıklara şu an bütçem yetmiyor. Kulakiçiyle rahat ses kasabilir miyim?
Kullanabilirsiniz, kulaklığı ters takmadığınız sürece düzgün ses kasarsınız.

Merhaba bu olayı çok araştırdım e-spor alanındaki oyuncular dahi kulakiçi takarlar o kulak üstü taktıkları sadece mikrofon ve ses yalıtımı içindir.
Ben 3 yıldır Xiaomi piston 'fresh' editon kullanıyorum ( basic değil ) bana güvenin çok işinizi görür.
Eğer alacaksanız sakın trendyoldan felan almayın hespsiburada.com dan alınız.
Merhaba bu olayı çok araştırdım e-spor alanındaki oyuncular dahi kulakiçi takarlar o kulak üstü taktıkları sadece mikrofon ve ses yalıtımı içindir.
Ben 3 yıldır Xiaomi piston 'fresh' editon kullanıyorum ( basic değil ) bana güvenin çok işinizi görür.
Eğer alacaksanız sakın trendyoldan felan almayın hespsiburada.com dan alınız.
JBL C100Sİ aldım ama bu sadece şarkı için olduğunu anladım cs:go da ses kasmak için Xiaomi piston fresh öneririm.

7.1 olmayan kulaklıkta ses mi kasılır deyip kanser etmiyeyim gerçek 7.1'de kullandım bir mağazada stereo olması 20HZ-20KHZ vermesi ve bunu sessiz bir ortamda ya da gürültü önlemesi bulunan bir kulaklık kullanmak yeterli bende sanal 7.1 vardı hep stereo kullandım bal gibi geliyor şu anda 30 TL'lik kulaklıkla CS'de döktürüyorum.

Geri
Yukarı