Çözüldü Kulaklığı tek porta takınca ses değişik geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Qwerty10

Decapat
Arkadaşlar merhaba yeni bir hoparlör aldım bu hoparlör aldıktan sonra olmaya başladı kulaklığı tek porta takınca ses değişik garip bir şekilde geliyor sanki kulaklık bozulmuş gibi ama kulaklığın dönüştürücüsüne (miktofon dönüştürücü ile)taktığım zaman ses normal geliyor ve bu olay sadece kulaklıklarda oluyor telefon kulaklığında da nedeni ne olabilir ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
Çözüm
Sorunu çözdüm sistem/ses/özellikler girince çıkış ayarlarından sol kanal veya sağ kanaldan herhangi bir tanesini kapatmalısınız kulaklığınıza göre.
Arkadaşlar merhaba yeni bir hoparlör aldım bu hoparlör aldıktan sonra olmaya başladı kulaklığı tek porta takınca ses değişik garip bir şekilde geliyor sanki kulaklık bozulmuş gibi ama kulaklığın dönüştürücüsüne (miktofon dönüştürücü ile)taktığım zaman ses normal geliyor ve bu olay sadece kulaklıklarda oluyor telefon kulaklığında da nedeni ne olabilir ne önerirsiniz?

Her kulaklıkta mı yapıyor aynısını yoksa sadeceo kulaklık ta mı?

Bakın hocam olay şu şekil bu dönüştürücüyü çıkardığım zaman kötü geliyor ama birlikteltaktığımız zaman güzel normal geliyor tek porta takınca öyle geliyor nedense bazen mikrofon lazım olmuyor dönüştücüsüz daha fazla ses geliyor ondan.

Dosya Ekleri

• IMG20230115142159.jpg
    IMG20230115142159.jpg
    141,4 KB · Görüntüleme: 17
Bakın hocam olay şu şekil bu dönüştürücüyü çıkardığım zaman kötü geliyor ama birlikteltaktığımız zaman güzel normal geliyor tek porta takınca öyle geliyor nedense bazen mikrofon lazım olmuyor dönüştücüsüz daha fazla ses geliyor ondan.

Kasanın ön tarafı genelde sıkıntılı oluyor. Cızırtıdır ses kopmalarıdır falan. Arka tarafında aynı girişler var ise bir de oradan dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı