Kulaklığın mikrofonu ses ile aynı anda çalışmıyor

VolkanB

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 üzerinde daha önce hem kulaklık hem mikrofon olarak kullandığım kulaklık sadece ses çıkışı vererek çalışıyor. Detaylı araştırma yaptım fakat aynı anda hem kulaklıktan ses hem de mikrofondan ses çıkışı alamıyorum. Bluetooth üzerinden bağlantı sağlıyorum. Daha önce bağlanıyordum. Başka bir Bluetooth kulaklıkla da denedim sonuç aynı. Kullandığım kulaklıklar başka bilgisayarlara geçince çalışıyor. Sorun hakkında çözüm önerisi olan var mıdır? Aşağıya resimleri de ekledim. Diğerlerine etkinleştir ya da bağlan deseniz bile geçmiyor.

Dosya Ekleri

• micsorun2.JPG
    micsorun2.JPG
    82 KB · Görüntüleme: 88
  • micsorun.JPG
    micsorun.JPG
    40 KB · Görüntüleme: 94
Hocam, mikrofon olarak Realtek seçili. Kulaklığı seçip deneyin.

Maalesef sorunda orada. Seçme panelinde göstermiş olduğum gibi çıkmıyor. Sadece laptopdaki mikrofonu görüyor.
Bilgisayar sıfırladım dosyalarımı koruyarak ses ve Bluetooth sürücülerini kaldırdım ama aynı problem devam ediyor. Bağlantı hands Free özelliğine geçmiyor. Sanırım bilgisi olan yok forumda.

Son düzenleme:
Maalesef sorunda orada. Seçme panelinde göstermiş olduğum gibi çıkmıyor. Sadece laptopdaki mikrofonu görüyor.
Bilgisayar sıfırladım dosyalarımı koruyarak ses ve Bluetooth sürücülerini kaldırdım ama aynı problem devam ediyor. Bağlantı hands Free özelliğine geçmiyor. Sanırım bilgisi olan yok forumda.
Öncelikle merhaba. Aylardır araştırıyorum fakat bulamadım. Kulaklığı stereo olarak ve aynı anda mikrofon olarak kullanamıyorum. Sadece free-ag olarak kullanabiliyorum ama free ag de ses kalitesini çok düşürüyor. Sanırım bi çözümü yok harici bir mikrofon takmak şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı