Kulaklığın sol tarafından gelen ses nedir?

Kafein26

Centipat
Daha fazla  
Kulaklığımın sol tarafından dıng şeklinde ara sıra ses geliyor hafif bir şekilde. Sorun bende mi diye merak ettim kardeşime denettim oda söyledi sorun ne olabilir? Kulaklığı alalı bir hafta olmadı.

kulaklık bozukdur büyük ihtimal. Süresi geçmediyse iade etmeni öneririm veya kulaklık ses testi yapabilirsin windows ayarlarından.Bilgisiyarın önceden dell ise Waves MaxxAudio Pro'dan test edebilirsin.Ayrıca iade etmezseniz bu sesin şiddeti çoğalabilir.Çünkü büyük ihtimal kargodayken zarar görmüş kulaklık.İyi günler dilerim efenim

Kulaklık bozukdur büyük ihtimal. Süresi geçmediyse iade etmeni öneririm veya kulaklık ses testi yapabilirsin Windows ayarlarından. Bilgisayarın önceden Dell ise waves maxxaudio Pro'dan test edebilirsin. Ayrıca iade etmezseniz bu sesin şiddeti çoğalabilir. Çünkü büyük ihtimal kargodayken zarar görmüş kulaklık. İyi günler dilerim efenim.

Sağ olun hocam iade edeceğim. Kardeşimde zaten fark etti emin oldum sorunlu olduğundan teşekkürler. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

Rica ederim hocam. En kısa sürede iade edinnn. İyi ki kardeşinizede denittirmişsiniz hocam. sağlıcakla kalın, iyi günler dilerim:)

Hocam iadeye yolladım fakat aklıma takılan bir soru var ben kulaklığı açıp kullandığım için iade kabul olmama durumu var mı? Sonuçta bozuk mal yollamışlar veya kargo kaynaklı da olabilir. Çünkü kutuyu streçe sarıp yollamışlardı. İade kabul olmaz ise ne yapmalıyım?

Hocam iadeye yolladım fakat aklıma takılan bir soru var ben kulaklığı açıp kullandığım için iade kabul olmama durumu var mı? Sonuçta bozuk mal yollamışlar veya kargo kaynaklı da olabilir. Çünkü kutuyu streçe sarıp yollamışlardı. İade kabul olmaz ise ne yapmalıyım?

Hocam iade etmek zorundalar. Gerekirse nereden aldığıysanız o şirketin sahibi ile konuşun. Çünkü bozuk ürün kullanıp kullanmamanız pek de önemli değil. İyi akşamlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı