Çözüldü Kulaklık algılanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ferhat3754

Picopat
Daha fazla  
Yeni kulaklık aldım. 1 saat önce elime geldi. Takıyorum, bir algılayıp bir algılamıyor. Mevlana yapıyor. (Masaüstünde sağ alttaki ses kısmı bir açıp bir kapanıyor.) Neden böyledir bilgisi olan var mı? (USB'li mikrofonlu kulaklık.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yeni kulaklık aldım. 1 saat önce elime geldi. Takıyorum, bir algılayıp bir algılamıyor. Mevlana yapıyor. (masaüstünde sağ alttaki ses kısmı bir açıp bir kapanıyor.) Neden böyledir bilgisi olan var mı? (USB'li mikrofonlu kulaklık.)

Takdığınız sürücü hasarlı olabilir.
Yeni kulaklık aldım. 1 saat önce elime geldi. Takıyorum, bir algılayıp bir algılamıyor. Mevlana yapıyor. (masaüstünde sağ alttaki ses kısmı bir açıp bir kapanıyor.) Neden böyledir bilgisi olan var mı? (USB'li mikrofonlu kulaklık.)

Çözüm
O girişe klavye veya mouse bağlayıp aynı şekil yapıp yapmadığına bak sorunun kaynağını böyle tespit edebilirsin.

Girişte sıkıntı yok. Tüm portlara taktım. Hepsi aynı.

Sürücüleri bir yoklayıcağım, sonra geri dönüş yaparım.

Reis evet kulaklığın kendi sürücüsü varmış Monster'in sitesinde. Onu kurdum şu an düzeldi. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı