Kulaklık almak için MediaMarkt ve Vatan'a bakmalı mıyım?

ALP2004

Decapat
Büyük ihtimallle Tronsmart Sono kulaklığı alacağım. Fakat ailem MediaMarkt ve Vatan'a da bakalım diyorlar. Doğru düzgün kulaklıklar olmadığını düşünüyorum oralarda. Sizce oraya da bakmalı mıyım?

Büyük ihtimallle Tronsmart Sono kulaklığı alacağım. Fakat ailem MediaMarkt ve Vatan'a da bakalım diyorlar. Doğru düzgün kulaklıklar olmadığını düşünüyorum oralarda. Sizce oraya da bakmalı mıyım?
Hocam bende ilk başta internette gördüğüm kulaklığı alacaktım ailem, MediaMarkt'a bakalım dediler gittik, orda daha çok beğendiğim bir kulaklık oldu, bence sizde gidip bakın.

Vatan'ı bilmiyorum ama MediaMarkt'da bayağı kulaklık vardı mağazasında. En azından bizim orada böyle idi. Ek olarak internette görmediğim ama mağazada olan kulaklıklarda vardı.

Gidip bakmanda fayda var belki daha iyi olan bi kulaklık görürsün internettekinin nasıl çıkcağını tam tahmin edemiyoruz.Bende gidip bakcam kulaklıklara.

Boş yere kazık mağazalara bakmayın. Kendim Teknostore'dan kulaklık aldım ve mis gibi firma. Mağazaya gitmek için özellikle bu zamanda hiç bahane olmamalı.

İnternet mağzasına bakın. Kafanıza yatan bir kulaklık olursa gidip bakarsınız. Ancak ben olsam internetten Tronsmart Sono alırdım. Veya yurt dışından bir kulaklık alırdım. Hem daha ucuz, hem de daha kaliteli.

Herkese teşekkürler gidip şöyle bir gezerim büyük ihtimal. Almaya pek yanaşmayacağım.
Tekrardan herkese teşekkürler kulaklığımı almış bulunmaktayım. Corsair HS35 Stereo modelini aldım. Mediamarkt'ta yarı yarıya indirime girmişti kaptım bende.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı