Kulaklık garantiye gönderilebilir mi?

EZMAN01

Hectopat
Yer
Evim
Daha fazla  
Rampage RM-K8 kulaklığın iki haftalık iade koşulu bitti ama garantisi hala var. Kulaklığın sorununa gelecek olursak ilk önce sol tarafındaki ışık yanarken bir anda kapanıyor ve en baştan yanmaya başlıyor bu sorun ilk geldiğinde de vardı, ben çok takmamıştım. İkinci soruna gelirsek kulaklığın mikrofonu çok az ses veriyor hatta mikrofon düzeyini 100 yapıyorum ve özel seçeneğinden mikrofon bası özelliğini açmama rağmen az geliyor bu sorununda benimle alakalı olmadığına eminim çünkü arkadaşlarımla konuşurken ve canlı derse hoca sesin çok az geliyor arttır biraz demişti. Garantiye gönderip yenisini alabilir miyim? Alabilme hakkım varsa garantiye nasıl gönderebilirim? Ayrıca kulaklığın kutusu biraz hasarlı.

Aldığın yere telefonla ulaşıp Rampage kulaklığın garantisine neresi bakıyor numarasını almalısın. Aldığın numarayı aradığında ücretsiz kargo gönderimi için anlaşmalı kargo kodu veriyorlar. O kodu kargo şirketine verdiğin zaman ücretsiz gönderimi sağlanıyor. Süreç genelde bu şekilde işler. Ufak farklılıklar olabilir. Yapacağın ilk iş aldığın yere ulaşmak.

Aldığın yere telefonla ulaşıp Rampage kulaklığın garantisine neresi bakıyor numarasını almalısın. Aldığın numarayı aradığında ücretsiz kargo gönderimi için anlaşmalı kargo kodu veriyorlar. O kodu kargo şirketine verdiğin zaman ücretsiz gönderimi sağlanıyor. Süreç genelde bu şekilde işler. Ufak farklılıklar olabilir. Yapacağın ilk iş aldığın yere ulaşmak.

Sence Garantiye gönderilir mi? Ve gönderildiğinde yenisini mi verirler?

Yeni konular

Geri
Yukarı