İtopya'dan alınan fare nasıl garantiye gönderilebilir?

Ayrı bir belgeye ihtiyaç mi varmış?

Bu linkten ürününüzün seri numarasını girerek Penta garantisini kontrol edebilirsiniz.
Pardon ben fiziksel garanti belgesi var sanmıştım peki ben şu an direkt değişim istediğimi söyleyebiliyor muyum yoksa onlar mı tamir ya da değişim olduğuna karar veriyor?

Bugün PENTA'yı aradım durumu ilettim teknik ekibin mail adresini verdiler oraya değişim talebinizi iletin dedi operatör. Bende ilettim dönüş yapıldı o ürün 4-6 hafta içinde gelecekmiş. İnşallah gelir yoksa mudaili için zorlamaya devam edeceğim
Arkadaş süreci yaşamış, kendisi belki yardımcı olabilir.

Elinizde ürünün kusurlu olduğuna dair servis sonucu veya direkt iade/değişim raporu varsa pentaya durumu anlatıp değişim için ürün talep edebilirsiniz. Benim bildiğim bu şekilde.

Pardon ben fiziksel garanti belgesi var sanmıştım peki ben şu an direkt değişim istediğimi söyleyebiliyor muyum yoksa onlar mı tamir ya da değişim olduğuna karar veriyor?

Sen önce ürünü yolla onlar karar verip dönüş yapıyorlar zaten bana iade veya değişim verdiler aradım pentayı iade istemediğimi değişim istediğimi belittrim teknik servisin mail adresini verdiler onlara mail attım ürünün ya da mudailinin olmadığını belittiler fakat ürün 4-6 hafta içerisinde geleceğini söylediler şu an beklemedeyim

Geri
Yukarı