Çözüldü Kulaklık ile hoparlörü aynı anda kullanma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ogihan

Kilopat
Daha fazla  
Gamepower jın kulaklık aldım ve USB çıkışlı bir ürün taktığımda hoparlörü devre dışı bırakıyor ve ikisini aynı anda kullanamıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim? Diğer kulaklığımda jak çoklayıcı ile düzeltmiştim bu sorunu lakin bunda öyle bir durum yok.

Hocam hem kulaklığa hem hoparlöre aynı anda sesi veremezsin birinden birini seçmek zorundasın. Sağ aşağıdan hoparlör simgesine tıklayarak oradan sesin nereden aktarılacağını seçebilirsin. Mikrofon olarak da kulaklığını seçerek kullanabilirsin.

Bu şekilde ayarlarım, hem kulaklıktan hem hoparlörden ses alabiliyorum. Ancak 7.1 şeklinde göründüğü için oyunlarda ses kasarken yanılgılar olabiliyor o zaman ayarlarımı stereo ya çeviriyorum sorun kalmıyor. Müzik veya video izlerken hiçbir sıkıntı olmuyor.

Dosya Ekleri

• 1614776978459.png
    1614776978459.png
    66,9 KB · Görüntüleme: 85
Bu şekilde ayarlarım, hem kulaklıktan hem hoparlörden ses alabiliyorum. Ancak 7.1 şeklinde göründüğü için oyunlarda ses kasarken yanılgılar olabiliyor o zaman ayarlarımı stereo ya çeviriyorum sorun kalmıyor. Müzik veya video izlerken hiçbir sıkıntı olmuyor.

Ayarlarınızı denedim test sesini hoparlörden veriyor kulaklıktan vermiyor. Videoları ise kulaklıktan veriyor sadece.Ve 7.1 seçeneği bende yok
VoiceMeeter ile çözdüm olayı.

Dosya Ekleri

• DDD.png
    DDD.png
    110,8 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı