Kulaklık kafamda iz yaptı

Doğum gününüz kutlu olsun 😁

Bende aynı durumda sayılırım. Yaz tatilinde en az 8 saat PC başından ayrılmıyorum ve kulaklığımın üstünde kafa bandı yok. Plastik direkt olarak kafama temas ediyor ve 3. Saatten aşırı ağrı yapıyor. Son zamanlarda neden kafamda ağrı yok diyordum bi baktım ki kafamda iz oluşmuş.

Annem çok tepki gösterdi umarım ömrüm boyunca kulaklık takmamı yasaklamaz. Düzeliyormuş dedim yinede anlamıyor. 😂

Arkadaşlar düzeleceğine emin misiniz?
Daha 15 yaşındayım.

Twitch yayıncısı RRaene'de düzelmişti. İşte size kanıt hocam daha ne olsun. :) Bende az bir şey vardı telaş yapmayın bu kadar dediğim gibi zamanla düzeliyor.

Her şeyi kafaya takmamak lazım hocam.
Kafaya koyduğun işi yapmak güzel ama aşırıya kaçmış.
Twitch yayıncısı RRaene'de düzelmişti. İşte size kanıt hocam daha ne olsun. :) Bende az bir şey vardı telaş yapmayın bu kadar dediğim gibi zamanla düzeliyor.
Annemlere söylüyorum düzelmez gelişim çağındasın deden de ameliyat olmuştu öyle göçük vardı falan diyorlar. Bir daha kulaklık takma dediler kurtarın beni.

Yok yaz tatili olduğu için hiç karışmıyorlar.

Anlıyorum ama yukarıda ki arkadaş mantıklı bir cevap vermiş. Dedenizin göçük olması kulaklıkla olmaz sanıyorum. Kullanım sıklığını azaltırsınız ve kulak içi model kullanabilirsiniz. Böyle de düzelebilir. Ama her türlü düzeliyor yani bu konuda içiniz rahat olsun. :)

Geri
Yukarı