Kulaklık mikrofon hassasiyeti için sünger alınır mı?

Gorkemm.jk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda Corsair'in HS 35 adlı kulaklığını satın aldım ses kalitesinde hiçbir sıkıntı yok ama mikrofonunun hassasiyeti ve kalitesi biraz düşük kalmış Discord gibi ortamlarda gürültü azaltma seçenegini kullansam bile nefes alıp verme gibi sesler duyuluyor bunun için kulaklık süngeri satın alsam biraz daha gürültüyü azaltmış olur muyum?

Pop filter "P,S,T" gibi harfleri söylerken ağzınızdan çıkan sesleri önlemek amacıyla kullanılır, nefes sesinizi iletmeme konusunda tam etkisi olacağını düşünmüyorum fakat yine de şimdikinden daha iyi iş görecektir. Ek olarak kayıt ayarlarından mikrofon basını düşürmeyi deneyebilirsiniz.

Mikrofon süngeri sadece P Ç S Ş gibi harflerdeki istemsiz üflemelerden dolayı anlık ufak patlamaları engeller. Tam olarak gürültü kesiyor diyemeyiz. Bunun için ben RTX ekran kartım olduğundan Nvidia Broadcast programının yapay zeka gürültü engelleme özelliğini kullanıyorum ve çok da etkili.

Mikrofon süngeri sadece P Ç S Ş gibi harflerdeki istemsiz üflemelerden dolayı anlık ufak patlamaları engeller. Tam olarak gürültü kesiyor diyemeyiz. Bunun için ben RTX ekran kartım olduğundan Nvidia Broadcast programının yapay zeka gürültü engelleme özelliğini kullanıyorum ve çok da etkili.
o zaman o şekilde bi deneme yapıyım teşekkürler

Geri
Yukarı