Kulaklık mikrofonu bilgisayarın sesini algılıyor

Oktay iPEK

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Mikrofonlu kulaklığımda mikrofon müziğin veya DC de biri konuştuğu zaman onun sesini algılıyor benim sesimi algılamıyor internetten araştırmama rağmen bir türlü çözümü bulamadım sizin bildiğiniz bir çözüm varsa yazabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord'da bulunan ayarları kontrol edin. Gürültü azaltma da açık olsun. Bir de ses ayarlarından Streo karışım kapalı olsun.

Discord'da bulunan ayarları kontrol edin. Gürültü azaltma da açık olsun. Bir de ses ayarlarından streo karışım kapalı olsun.

O kapalı internetteki bütün çözümlere baktım düzelmedi driver boosterdanda güncelleme varmı diye bakıyordum gözükmüyordu şimdi güncelleme geldi bir anda yaptım reset attım şu anlık bir şey yok ama bence 1 2 saate yine aynısı olur. D yine de teşekkürler.

Merhaba dostlar. Mikrofonlu kulaklığımda mikrofon müziğin veya DC de biri konuştuğu zaman onun sesini algılıyor benim sesimi algılamıyor internetten araştırmama rağmen bir türlü çözümü bulamadım sizin bildiğiniz bir çözüm varsa yazabilir misiniz?

Nasıl yani dinlediğiniz müziğin sesi direk olarak Discorda mı gidiyor?

Driver Booster falan kullanmayın. Zaten bizde de yasaklı. Yanlış sürücüler kuruyor. Bence ses sürücüsünü kaldırıp sitesinden indirip kurun.

Nasıl yani dinlediğiniz müziğin sesi direk olarak Discord'a mı gidiyor?

Aynen öyle mesela YouTube'dan bir müzik açıyordum mikrofonu denemek için Google'daki mikrofonu açıyordum müziği algılıyordu ama şu an sorunum düzeldi.

Driver Booster falan kullanmayın. Zaten bizde de yasaklı. Yanlış sürücüler kuruyor. Bence ses sürücüsünü kaldırıp sitesinden indirip kurun.

Tamamdır hocam bilgisayarımdan şimdi siliyorum teşekkürler öneriniz için.

Geri
Yukarı