Kulaklık mikrofonu TeamSpeak'de çalışmıyor

Snkbnacezeri

Hectopat
Makaleler
6
Arkadaşlar altta gördüğünüz tipte bir kulaklığım var. Bu kulaklık ile telefonda konuşabiliyorum ama bilgisayarda TS kullanırken sesi karşı tarafa bir ulaştıramadım. Yani illaki mikrofonlu kulaklık mı gerekli? Çünkü bu kulaklık ile ben telefonda rahatça konuşabiliyorum.

1615747984647.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun kendi mikrofonu olduğu için :) illaki içinde mikrofon olan kulaklık alman gere. Bide diğer yerlerde kulaklık sesini ulaştırıyor mu?

Kulaklığın kendi mikrofonu yok ise yüksek ihtimal sesi kulaklık üzerinden alıp telefonun mikrofonundan sesi iletiyorsunuz, yani evet mikrofonlu kulaklık gerekli TeamSpeak için.

Kulaklığın AUX girişini ve taktığınız AUX çıkışını fotoğraf olarak atabilir misiniz? Sanırım şöyle bir şey gerekiyor, ki hatta ben de bugün sipariş verdim:
1615749415821.png

Markasını bilmiyorum ama TRUST ZIVA SPOR MIKROFONLU KAFAUSTU KULAKLIK -SIYAH fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da linkte ki kulaklığın aynısı
Kulaklığın tam marka modeli nedir?
Kulaklığın AUX girişini ve taktığınız AUX çıkışını fotoğraf olarak atabilir misiniz? Sanırım şöyle bir şey gerekiyor, ki hatta ben de bugün sipariş verdim:
Eki Görüntüle 922484
Y-1 Laptop kullanıyorum tek girişi var üzerinde mikrofonlu kulaklık sembolü var.

Y-2 Bu arada Telefon kulaklığını takınca TS'da konuşabiliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı