Kulaklık önerisi

Bütçe
400 TL ve altı olursa güzel olur ama biraz yükselebilir.
Hocam oyuncu kulaklığımı yoksa müzik için mi arıyorsunuz?
İkisi de olur fakat güzel haz verecekse müzik daha iyi olur. :D Bu arada 7.1 olmasına gerek yok, 7.1'i sadece Ameno dinlerken kullanıyordum zaten. :D
Sizce kulak kiri yapar mı yine? Ve parasına değer mi? Şimdiki kulaklığım Rampage Styles 7.1
Logitech G332 tercih edebilirim. Fiyatına göre efsaneleşmiş bir kulaklık .
Sizce kulak kiri yapar mı yine?

Mikrofon olarak Tronsmart Sono Corsair HS50 Pro'dan daha iyidir. Aklınızda bulunsun. Ses kalitesi de kötü değildir.

İkisi de olur fakat güzel haz verecekse müzik daha iyi olur. :D Bu arada 7.1 olmasına gerek yok, 7.1'i sadece Ameno dinlerken kullanıyordum zaten. :D

Sizce kulak kiri yapar mı yine? Ve parasına değer mi? Şimdiki kulaklığım Rampage Styles 7.1

Yapmaz diye biliyorum. Zaten kulak içi değil ki nasıl kir yapsın?

İkisi de olur fakat güzel haz verecekse müzik daha iyi olur. :D bu arada 7.1 olmasına gerek yok, 7.1'i sadece ameno dinlerken kullanıyordum zaten. :D

Sizce kulak kiri yapar mı yine? Ve parasına değer mi? Şimdiki kulaklığım Rampage styles 7.1

Hocam ben Gamenote H2002D kullanıyorum 53mm sürücü var müzik kalitesi efsane, mikrofon çıkıp takılabiliyor, mikrofon kaliteside çok iyi DC de kimle konuştuysam sesin çok net geldiğini söylüyor, aynı zamanda çok rahat ve kaliteli şu an 294 TL'den satılıyor stereo bir kulaklık. @PossibleTurco hocam da kullanıyor o da çok memnun bence Arctis 1'e 440 TL verene kadar bunu alabilirsiniz ama bütçeyi aşarsanız HS60 Pro iyi olur.

Hocam ben Gamenote H2002D kullanıyorum 53mm sürücü var müzik kalitesi efsane, mikrofon çıkıp takılabiliyor, mikrofon kaliteside çok iyi DC de kimle konuştuysam sesin çok net geldiğini söylüyor, aynı zamanda çok rahat ve kaliteli şu an 294 TL'den satılıyor stereo bir kulaklık. @PossibleTurco hocam da kullanıyor o da çok memnun bence Arctis 1'e 440 TL verene kadar bunu alabilirsiniz ama bütçeyi aşarsanız HS60 Pro iyi olur.
Hocam çok şık duruyor. Discord'dan netliği test edebilir miyiz acaba müsaitseniz? Ve fiyat konusunda cidden yardımcı oldunuz, 440 TL'yi nasıl vereceğimi düşünüyordum ben de. :D Bir de HS60 Pro'ya bakayım.

Discord: ! DDLAO#2077

Geri
Yukarı