Kulaklık önerisi

Bütçeniz nedir?

6500 olarak düşündüm Delta'yı aldığımda 2 bin di şimdi 5500 filan :D

Kulaklık benim için çevre birimleri olarak en önem verdiğim şey ve maalesef denenerek alınabilen bir şey değil o yüzden mikrofon ve yüksek ses, bass, detaylara aşırı önem veriyorum ve Delta'yı alırkende mikrofona çok takılmıştım o yüzden onu seçmişdim bu yüzden deneyimleriniz benim için çok önemli :)

(Müzik üzerinden örnek verdim ama oyun içinde geçerli dediklerim ses kasma vs. :D)

Bütçen yeterli mi bilmiyorum ama aradığın özellikler bunda olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçen yeterli mi bilmiyorum ama aradığın özellikler bunda olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video yu izledim ama HS80 Max'in birkaç eksisini fark ettim mikrofon çıkabilen yapıda değil ve H80'e ne göre kablosuz yapıda mikrofon yapısı biraz daha kötü gibi ama bu da listeme girdi 1-Razer Black V3 Pro'du sanırım 2- Corsair oldu gibi varsa daha farklı önerileriniz alabilirim.

Video yu izledim ama HS80 Max'in birkaç eksisini fark ettim mikrofon çıkabilen yapıda değil ve H80'e ne göre kablosuz yapıda mikrofon yapısı biraz daha kötü gibi ama bu da listeme girdi 1-Razer Black V3 Pro'du sanırım 2- Corsair oldu gibi varsa daha farklı önerileriniz alabilirim.
Razer Blackshark V2 Pro kullanıyorum, çok memnunum. Razer Blackshark V2 Pro 2023 yazan yenilenmiş versiyonda mikrofon yayıncı kalitesinde ve şarjı 50 - 60 saat gidiyor. Bluetooth var. Bendeki eski versiyonu. Mikrofonu iş görüyor ve şarjı 20-24 saat gidiyor, Bluetooth da yok.

Geri
Yukarı