Kulaklık önerisi

Ayarszeno

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ASUS ROG Delta kulaklığım bulunmakta ve kablo (örgülü) yapısında sorunlar bulunduğu rafa kaldırmayı düşünüyorum ama mikrofon kalitesi beni benden aldığı içinde onun yerine ne koyabilirim diye bakıyorum ama bir sonuç bulamıyorum. Konu üzerine sizlerden öneri ve destek bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kabloluda Corsair HS80, Kablosuzda Corsair HS80 Wireless mikrofonda yayıncı mikrofonu ayarında. Kablosuzda ikinci olarak Corsair HS80 Max çıktı, onun artısı çok yüksek batarya süresi var.

Hocam gamepower, rampage ve o tarz çöpleri ne alın ne de önerin lütfen. Blackshark v2 x cihazının yanına koyulacak bir cihaz bile değil gamepower malı. Blackshark v2 x alınabilir kullanıyorum ve ses olarak iyisinin olacağını sanmıyorum, mikrafonu da gürültü engelleyici çalışırken net ses verebiliyor discord da veya kayıt alırken fakat driver ayarları yapılması lazım. Kablosu fena değil örgü olmasa bile sağlam ve dokusu güzel rahatsız etmiyor. Düşük bütçede alınacak bir cihaz.

Hocam Gamepower, Rampage ve o tarz çöpleri ne alın ne de önerin lütfen. BlackShark V2 X cihazının yanına koyulacak bir cihaz bile değil Gamepower malı. BlackShark V2 X alınabilir kullanıyorum ve ses olarak iyisinin olacağını sanmıyorum, mikrofonu da gürültü engelleyici çalışırken net ses verebiliyor Discord da veya kayıt alırken fakat driver ayarları yapılması lazım. Kablosu fena değil örgü olmasa bile sağlam ve dokusu güzel rahatsız etmiyor. Düşük bütçede alınacak bir cihaz.

Evet hocam dediğiniz gibi haklısınız F/P ürünü fakat bütçeyi bilmediğim için koydum kablosuz koyacaktım fakat bir kablolu bir kablosuz önereyim dedim yakın zamanda bende kulaklık almayı düşünüyorum fakat bir türlü karar veremedim Razer alacağım galiba.

Evet hocam dediğiniz gibi haklısınız F/P ürünü fakat bütçeyi bilmediğim için koydum kablosuz koyacaktım fakat bir kablolu bir kablosuz önereyim dedim yakın zamanda bende kulaklık almayı düşünüyorum fakat bir türlü karar veremedim Razer alacağım galiba.
Şuanlık benim için sorun olmadı, hassas ses dinlemem DBD'de falan sorun yaşamadım driverlarını falan kurdum bs v2 x bütçesi olarak güzel ki ben 700e aldım iki ay önce falan kutusuz birkaç haftalık cihazı.

Geri
Yukarı