Kulaklık silikonu acımayı önler mi?

EarPods küçük kulaklar için tam bir işkence. Çok seçici bir kulaklık, yani bu tür silikonlar işe yarar mı, bilemedim.

İkinci ürün biraz olmuş ama kulakta güzel durmaz, düşer gibi geliyor. Sesi de yalıtır gibi.

EarPods küçük kulaklar için tam bir işkence. Çok seçici bir kulaklık, yani bu tür silikonlar işe yarar mı, bilemedim.

İkinci ürün biraz olmuş ama kulakta güzel durmaz, düşer gibi geliyor. Sesi de yalıtır gibi.
Ah o küçük kulaklardan çektiğim..... JBL alacaktım, ses yalıtımı kendisinden soğuttu. Ben de kutusunda hiç kullanılmamış olan kulaklığımı bunlar ile değerlendirmeye almak istedim. Satıcıya gerekli soruları sordum, irtibat halindeyiz. Yine de sizin fikirleriniz de önemli tabii ki :D.

JBL alacaktım, ses yalıtımı kendisinden soğuttu.
C100SI mı? Doğrudur soğutur kendisini hatta sünger ile etrafını kapatmayı bile düşündüm :)

EarPots güzel kulaklık orijinalse. -en azından dışarıya ses vermiyor :) - 15 lira da çokmuş be, altı-üstü bir silikon ne kadar pahalı olabilir? Alacaksan 2. ürünü al 1. ürün pek etkili olacağını düşünmüyorum. Ama 2. üründe de ses sana biraz daha az gelir. Biraz daha yalıtır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı