Kulaklık takınca baş ağrısı neden olur?

Kulaklık takınca baş ağrısı ve geceleri kulak çınlama sorunum oluyor. Neden oluyor bilen var mı? Varsa normal midir? Bir de sanki beynim akıyor gibi oluyor, nasıl desem garip bir şey işte.

Baş ağrısı normal falan değil, doktora görünmeniz lazım. Bu problem sürekli oluyorsa yani her dinlediğinizde başınız ağırıyorsa problem kulaklık kaynaklı bir şey değil sizin sağlığınızla ilgili bir durum.

Baş ağrısı normal falan değil, doktora görünmeniz lazım. Bu problem sürekli oluyorsa yani her dinlediğinizde başınız ağırıyorsa problem kulaklık kaynaklı bir şey değil sizin sağlığınızla ilgili bir durum.

Her dinlediğimde oluyor. Elimde olsa doktora gideceğim ancak bulunduğumuz yerde hiç kulak, burun, boğaz yok. Tek devlet hastanesinde var oda randevu vermiyor.

Ben belki 30 yıldır hem kulak içi hem kafaüstü kullanıyorum ve düşük sesle de dinlemiyorum. Kulaklıktan kulaklığa ve kullandığım ekipmandan ekipmana değişkenlik göstermek üzere beni rahatsız etmeyecek son noktaya kadar açarım genelde. Baş ağrısı çok ender yaşamışımdır onlarda da soğuk falan aldığım dönemlere denk geliyor.

Her dinlediğimde oluyor. Elimde olsa doktora gideceğim ancak bulunduğumuz yerde hiç kulak, burun, boğaz yok. Tek devlet hastanesinde var oda randevu vermiyor.

Hocam hangi devirde yaşıyoruz Allah aşkına yaş kaç? Küçükseniz anne babanıza söyleyin.

Yani kulaklık yüzünden sürekli baş ağrısı yaşamak normal bir durum değildir özetle, genelde insanlar bu problemi yaşamaz. Yaşayanlar ise eğer arada sırada oluyorsa ya kulaklık seçimi yanlıştır (yani kulağına tam uygun değildir, baskı yapıyordur, kulak içiyse kulak çeperlerine baskı yapıyordur) ya da haddinden fazla yüksek dinledikleri için olabilir ama sürekli olmaz.

Hangi devirdeyiz bende bilmiyorum doktor bulamıyoruz. 16'yım hocam annem ve babamda biliyor ancak dediğim gibi doktor yok.

Bence doktora gidene kadar kulaklık kullanmayın.

Yani kulaklık yüzünden sürekli baş ağrısı yaşamak normal bir durum değildir özetle, genelde insanlar bu problemi yaşamaz. Yaşayanlar ise eğer arada sırada oluyorsa ya kulaklık seçimi yanlıştır (yani kulağına tam uygun değildir, baskı yapıyordur, kulak içiyse kulak çeperlerine baskı yapıyordur) ya da haddinden fazla yüksek dinledikleri için olabilir ama sürekli olmaz.

Bence doktora gidene kadar kulaklık kullanmayın.

Son olarak bir şey daha diyeceğim. Duştan sonra kulağımı temizlerken kulak Kırım sanki kulağım kanamış gibi kırmızı çıkıyor.

Geri
Yukarı