Kulaklık tavsiyesi

bukalp611kere

Decapat
Daha fazla  
Aylık 100 TL harçlığım var ve şu anda elimde 0 TL var. Kaç ay beklemeli ve hangi kulaklığı almalıyım görüşleriniz nelerdir?
Şu anda beni götüren vasat bir kulaklığım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir 100 TL daha koyarsanız, daha iyi olacaktır. Çünkü iyi bir kulaklık için biraz fazla paraya kıymak gerekiyor. Ama eğer bütçen 100 TL ise ben şunu önereyim; https://www.hepsiburada.com/gamepower-magnus-v2-siyah-3-5mm-rgb-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000A503N üstüne bir 40-50 TL civari bir şey koyarsan, bunu al bence. En iyisi bu gibi gözüküyor. Ama sana kalmış, ya bekleyip daha fazla harçlığını biriktirir, daha iyi bir oyuncu kulaklığı alırsın. Ya da sabırsız isen bir 40 TL daha üzerine koyup bunu almalısın.

Bir 100 TL daha koyarsanız, daha iyi olacaktır. Çünkü iyi bir kulaklık için biraz fazla paraya kıymak gerekiyor. Ama eğer bütçen 100 TL ise ben şunu önereyim; https://www.hepsiburada.com/gamepower-magnus-v2-siyah-3-5mm-rgb-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000A503N üstüne bir 40-50 TL civari bir şey koyarsan, bunu al bence. En iyisi bu gibi gözüküyor. Ama sana kalmış, ya bekleyip daha fazla harçlığını biriktirir, daha iyi bir oyuncu kulaklığı alırsın. Ya da sabırsız isen bir 40 TL daha üzerine koyup bunu almalısın.
bütçem 100 tl değil anlatmak istediğim şey mesela 400 liralık bir kulaklık vardır 4 ay beklemeye değecek kadar fiyat performanstır onu önerirsiniz

Bütçem 100 TL değil anlatmak istediğim şey mesela 400 liralık bir kulaklık vardır 4 ay beklemeye değecek kadar fiyat performanstır onu önerirsiniz.

Demek istediğinizi anladım, evet o kadar iyi kulaklıklar var mesela şu kulaklık; https://www.hepsiburada.com/steelse...ntendo-switch-ve-mobil-uyumlu-p-HBV00000L4ENO mesela 5 ay beklersiniz, bunu alırsınız ve gerçekten pişman etmez sizi. SteelSeries'ın ürünleri kalitelidir zaten. Her ay 100 TL biriktirirsin, 5 ay sonunda bunu alırsın. Zaten kulaklık seni bayağı götürür bozulmaz bu kulaklık, kaliteli bir kulaklık gibi geliyor bana. Ama tabii ki size kalmış bir şey, bu benim önerim. Diğer arkadaşların da yorumuna bakıp, bir karar verirsiniz.

Bütçem 100 TL değil anlatmak istediğim şey mesela 400 liralık bir kulaklık vardır 4 ay beklemeye değecek kadar fiyat performanstır onu önerirsiniz.

Üstte belirttiğim gibi 23.43US $ 46% OFF|Mpow Air SE PS4 oyun kulaklığı 3D Surround ses kablolu kulaklıklar gürültü önleyici mikrofon PS4 PS5 Xbox bir anahtar|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress 2 2,5 ay biriktirerek bunu alabilirsiniz.

E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL! 3. veya 5. olanı seçerek bunu da alabilirsiniz parasına sonuna kadar değecektir. Drop Plus adı altında aratın YouTube üzerinde incelemeleri var. Ses kartı çok daha iyi olan model drop Plus şu anda alınmaz.

Tronsmart Sono Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe eğer Türkiye'den almak isterseniz bunu alabilirsiniz.

Ancak parayı biriktirin öyle konu açın derim.

Ayrıca Arctis 1 500₺ etmez çok pahalı 300-350₺ gibi bir fiyata satılması gerekir bu ürünün. HS50 Pro gibi bir gerçek var bir de.

Bence vatan şubesine gidip rampage rm k7 magnific alabilirsin, ama win7 de yazılımsal bir sorun var. Zoomda arada bir hata veriyor, ama çok nadir 5 derste bir

Geri
Yukarı