Jinx'e karşı nasıl oynanır?

Yer
Antalya Konyaaltı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bileşenler:Ventus GTX 1660 Super AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor Monitör: Casperın Eski Siyah Monitör'ü İşletim Sistemi: Windows 10 Ana kart: Gigabyte A320M-S2H
Meslek
9.Sınıf Öğrencisi
Draven mainim. Jinx geldi birkaç kere. SUP'um kaç kere kastırdı adamı. Ben ise 2/1 gidiyordum. Sizce nasıl oynamalıyım? Safe kaldığımda farmdan geri kalıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle genel yöntem yok. Desteklerinize, oyun tarzlarına takımınızın ormancılarına göre değişen durumlar vardır ama genel olarak Draven oyundaki en iyi 1 vs 1 ADC'lerinden biridir yani teke tekte Jinx'i kolaylıkla yenebilmeniz lazım. Draven'ın en güçlü olduğu nokta ise 1 itemli hali ve Türkçesini bilmediğim Serraded Dirk isimli itemini aldığı zamandır. Lakin alt koridor tamamen iki kişinin uyumlu oynaması ile kazanılır.

Draven mainim. Jinx geldi birkaç kere. SUP'um kaç kere kastırdı adamı. Ben ise 2/1 gidiyordum. Sizce nasıl oynamalıyım? Safe kaldığımda farmdan geri kalıyorum.

Jinx oyun başı güçsüz, üstelik Draven oynuyorsun. Rahat ezmen gerekir açıkçası. Exhaust al. İşini görür.

Jinx oyun başı güçsüz, üstelik Draven oynuyorsun. Rahat ezmen gerekir açıkçası. Exhaust al. İşini görür.
Draven'a 1 ay önce başladım. 117K oldum. Hala öğreniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı