Kulaklık tavsiyesi

Bütçe
Tamamen belli değil, tahmini 2000
Special Edition'da aktif gürültü engelleme de varmış sanırım.

Nerede yazıyor?

Special Edition yeşil versiyonuz ektradan bir özellik girmiyor. O gürültü engelleme mikrofonun sahip olduğu özelliktir. Üründe herhangi bir aktif gürültü engelleme yok, pedleri ve arkası kapalı tasarımı sayesinde güzel bir pasif gürültü engellemeye sahip.

Nerede yazıyor?

Special Edition yeşil versiyonuz ektradan bir özellik girmiyor. O gürültü engelleme mikrofonun sahip olduğu özelliktir. Üründe herhangi bir aktif gürültü engelleme yok, pedleri ve arkası kapalı tasarımı sayesinde güzel bir pasif gürültü engellemeye sahip.
1707669619593.png

Ama zaten 1300-1500 TL farkı çantayla üstündeki yeşil renge mi veriyoruz ki illa bir fark olması lazım değil mi

Eki Görüntüle 2113752

Ama zaten 1300-1500 TL farkı çantayla üstündeki yeşil renge mi veriyoruz ki illa bir fark olması lazım değil mi?

Bunlara inanmayın ya.

Sitesinde yazan advance passive noice cancelling. Pedleri sözde daha iyi ancak uğraşacaklarını sanmıyorum normal V2 zaten gayet güzel bir yalıtıma sahip.

Git normal siyah olanı al kullan. Olan gürültü engelleme mikrofonda karşı taraf gürültü duymasın diye.

Ayrıca normal v2'nin de içinde taşıma çantası var. Ha sert olmuş ha bez olmuş. Sırf yeşil diye ve kutu şeklinde çantası var diye fazladan para vermem ben. Gider klavye mouse falan alırım o paraya.

Son düzenleme:
Bunlara inanmayın ya.

Sitesinde yazan advance passive noice cancelling. Pedleri sözde daha iyi ancak uğraşacaklarını sanmıyorum normal V2 zaten gayet güzel bir yalıtıma sahip.

Git normal siyah olanı al kullan. Olan gürültü engelleme mikrofonda karşı taraf gürültü duymasın diye.

Ayrıca normal v2'nin de içinde taşıma çantası var.

Var fakat aynı değil, Special Edition:

1707670642611.png

Normal olanı:

1707670656037.png

Zaten 3800 verilecek bir kulaklık değil. Sadece aradaki farkı anlayın diye attım. Maksimum ederi, 3000TL'dir.

Eki Görüntüle 2113776

Normal olanı:

Eki Görüntüle 2113777

Zaten 3800 verilecek bir kulaklık değil. Sadece aradaki farkı anlayın diye attım. Maksimum ederi, 3000TL'dir.
Bunlara inanmayın ya.

Ayrıca normal v2'nin de içinde taşıma çantası var. Ha sert olmuş ha bez olmuş. Sırf yeşil diye ve kutu şeklinde çantası var diye fazladan para vermem ben. Gider klavye mouse falan alırım o paraya.
Pedleri arasında da mı fark varmış, başka bir fark var mı acaba? Sadece yeşillik ve çantaysa tabii ki değmez. Bu titanyum sürücü olayı varmış normalde de specialde de öyle mi o?

Pedleri arasında da mı fark varmış, başka bir fark var mı acaba?
Sözde var ben pek inanmıyorum se ile arasında ped farkı olduğuna. Görünüşü birebir, normal v2'yi takınca dışarıdan soyutlanıyorsun bir nevi kumaş olmasına rağmen.

Hani sert çanta + yeşillik = 1300₺ gerek yok.

Eki Görüntüle 2113776

Normal olanı:

Eki Görüntüle 2113777

Düzenlemiştim ama gözükmemiş.

Ha sert çantası olmuş ha kumaş pek bir farkı yok. Zaten hayatında 1-2 veya 3 kere kullanacağın bir şey olduğundan 2500'e al geç normalini.

Sözde var ben pek inanmıyorum SE ile arasında ped farkı olduğuna. Görünüşü birebir, normal v2'yi takınca dışarıdan soyutlanıyorsun bir nevi kumaş olmasına rağmen.

Hani sert çanta + yeşillik = 1300₺ gerek yok.

Düzenlemiştim ama gözükmemiş.

Ha sert çantası olmuş ha kumaş pek bir farkı yok. Zaten hayatında 1-2 veya 3 kere kullanacağın bir şey olduğundan 2500'e al geç normalini.

Ben hiç kullanmadım mesela, ilk aldığım günden beri kutusunda duruyor.

Geri
Yukarı