Kulaklık tavsiyesi

Bütçe
Tamamen belli değil, tahmini 2000
Ben hiç kullanmadım mesela, ilk aldığım günden beri kutusunda duruyor.
Sözde var ben pek inanmıyorum se ile arasında ped farkı olduğuna. Görünüşü birebir, normal v2'yi takınca dışarıdan soyutlanıyorsun bir nevi kumaş olmasına rağmen.

Hani sert çanta + yeşillik = 1300₺ gerek yok.

Düzenlemiştim ama gözükmemiş.

Ha sert çantası olmuş ha kumaş pek bir farkı yok. Zaten hayatında 1-2 veya 3 kere kullanacağın bir şey olduğundan 2500'e al geç normalini.
Yok zaten çantayla yeşillikse tabii verilmez de ses kalitesi, kumaş, sürücü, özellik vs. farkı varsa diye söyledim. Kesin yok o zaman.

Yok zaten çantayla yeşillikse tabii verilmez de ses kalitesi, kumaş, sürücü, özellik vs. farkı varsa diye söyledim. Kesin yok o zaman.

Yok sadece görünüş işte.

Al geç, eğer diyorsan mikrofon kalitesinin çok iyi olması gerek HS80 al.

Yok sadece görünüş işte.

Al geç, eğer diyorsan mikrofon kalitesinin çok iyi olması gerek HS80 al.
V2'nin öne geçtiği hangi özellikler var, herşeyi aynı HS80'in mikrofonu daha iyiyse o daha mantıklı. Laptop kullanıyorum bu arada V2'deki ses kartı tam olarak ne işime yarar?

Bu arada yazılımsal olarak uygulaması içinde fark var mı normaliyle specialin?

V2'nin öne geçtiği hangi özellikler var, her şeyi aynı HS80'in mikrofonu daha iyiyse o daha mantıklı. Laptop kullanıyorum bu arada v2'deki ses kartı tam olarak ne işime yarar?

HS80'ni deneyimlemedim, adamakıllı frekans grafiği de yok. Wireless modeline göre söylersek yani HS80 biraz daha basslı olur.

Ses kartı ne işine yaramayacak, istediğin 3, 5mm kulaklığı balayıp kontrol edebileceksin Razer uygunlaması üzerinden, ürünün ses kalitesi çok daha iyi olacak, 3, 5mm ürünlerdeki gibi sesi mikrofona verme olayı vb durumlar olmayacak.

Bu arada yazılımsal olarak uygulaması içinde fark var mı normaliyle Special'in?

Yazılım aynı çoğu modeli aynı yazılşımı kullanıyor sadece renklisi. Zaten farkı olsa sadece rengi farklı demezdik.

HS80'ni deneyimlemedim, adamakıllı frekans grafiği de yok. Wireless modeline göre söylersek yani HS80 biraz daha basslı olur.

Ses kartı ne işine yaramayacak, istediğin 3, 5mm kulaklığı balayıp kontrol edebileceksin Razer uygunlaması üzerinden, ürünün ses kalitesi çok daha iyi olacak, 3, 5mm ürünlerdeki gibi sesi mikrofona verme olayı vb durumlar olmayacak.
Siz olsanız hangisini derdiniz, gerçekten çok arada kaldım? Mikrofon da çok önemli Discord'da sürekli sohbet ediyorum, ses de bi o kadar önemli, ses seviyesi de önemli, yüksek sesle müzik dinleyen, basslara çok önem veren biriyim.

Yazılım aynı çoğu modeli aynı yazılşımı kullanıyor sadece renklisi. Zaten farkı olsa sadece rengi farklı demezdik.
Yok ikisi arasında ayar farkı var mı açısından

Siz olsanız hangisini derdiniz, gerçekten çok arada kaldım? Mikrofon da çok önemli Discord'da sürekli sohbet ediyorum, ses de bir o kadar önemli, ses seviyesi de önemli, yüksek sesle müzik dinleyen, basslara çok önem veren biriyim.

Yok ikisi arasında ayar farkı var mı açısından.

V2 mikrofonu kötü değil, HS80 mikrofonu çok iyi. Ben V2 alırdım.

Siz olsanız hangisini derdiniz, gerçekten çok arada kaldım? Mikrofon da çok önemli Discord'da sürekli sohbet ediyorum, ses de bi o kadar önemli.

Mikrofona önem veriyorsanız HS80 alın geçin. Wireless'ın bile çok iyi kablolusunun daha da iyi. Yerinizde olsam HS80 alırdım.

Siz olsanız hangisini derdiniz, gerçekten çok arada kaldım? Mikrofon da çok önemli Discord'da sürekli sohbet ediyorum, ses de bir o kadar önemli.

Diyorsan sürekli konuşuyorum falan sesim çok güzel gitsin ve sadece bilgisayarda kullanacağım HS80 al.

Ama dersen ben telefonumda tabletimde de kullanacağım, ileride 3, 5mm bir kulaklığa geçiş yaparım falan BlackShark V2 daha mantıklı bence.

V2'yi deneyimledim oldukça memnun kaldım, HS80 kafama taktım ancak açıp bir müzik falan dinlemedim. Ancak ses izolasyonu dışarıdan kesme anlamında V2 çok başarılı.

Diyorsan sürekli konuşuyorum falan sesim çok güzel gitsin ve sadece bilgisayarda kullanacağım HS80 al.

Ama dersen ben telefonumda tabletimde de kullanacağım, ileride 3, 5mm bir kulaklığa geçiş yaparım falan BlackShark V2 daha mantıklı bence.

V2'yi deneyimledim oldukça memnun kaldım, HS80 kafama taktım ancak açıp bir müzik falan dinlemedim. Ancak ses izolasyonu dışarıdan kesme anlamında V2 çok başarılı.
Yani sadece bilgisayarda kullanacağım evet. Sesimin güzel gitmesi de önemli. Ses seviyesi, bass gücü ve ses kalitesi açısından hangisi?

Geri
Yukarı