Kulaklık tavsiyesi

Bütçe
Tamamen belli değil, tahmini 2000
Kendi elimizle ayarladığımız için. Ha burası fazla oldu, burası az oldu derken kafayı yiyorum. Benim kulakta biraz büyük olduğu için pede temas ediyor.
Anladım hocam çok teşekkürler, alırsam eğer EQ ayarı için yazarım buraya yardımcı olursanız sevinirim.

Anladım hocam çok teşekkürler, alırsam eğer EQ ayarı için yazarım buraya yardımcı olursanız sevinirim.

Önceki mesajımda EQ ayarlarını attım, sadece orada oyun oynamadığınız zaman sound normalization kapatın o kadar. Bass Boost bass seviyorsanız fulleyin.

Önceki mesajımda EQ ayarlarını attım, sadece orada oyun oynamadığınız zaman sound normalization kapatın o kadar. Bass Boost bass seviyorsanız fulleyin.
Ben mi kaçırdım EQ ayarlarını, bulamıyorum

Ben mi kaçırdım EQ ayarlarını, bulamıyorum.

THX oyun oynamadığınız zaman kapalı olsun.

O zaman o harici ses kartı benim hiçbir işime yaramayacak V2 de alsam, tam olarak ne işe yarıyor o ses kartı?

İkisinde de ses kartı var. Birinde dahili birinde harici. Birine istediğin 3, 5mm kulaklığı takıp kullanırsın, Razer uygulamasıyla da kullanırsın ama öbüründe bunu yapamazsın.

Yazılımı, daha iyi güç beslemesi, daha yüksek ses şiddeti, daha iyi diyebileceğimiz bir ses kalitesi başlıca sağladığı artıları o ses kartının.

Karşınıza koyun ikisini de, hangisi masamda olursa mutlu olurum diye düşünün ve hangisi mutlu edecekse onu alın. İkisi de üzmeyecek ikisi de güzel performans sergileyecek.

Mikrofon testini 3.5mm de mi yoksa USB de mi yapmış?

İkisi de USB bağlantılı ürünler 3, 5mm ile kıyaslanması saçmalık olur.

Vatan da da indirimde. MediaMarkt stoklarına yetişemeyenler için. Bu arada bende indirimdeyken MediaMarkt'dan aldım gelince yorumlarımı yaparım.

Special Edition'dan tek farkı Special Edition'da kulaklığın çantası olup Normal versiyonda kılıf olması. İkisinde de USB ses kartı var.

Ya hocam gece yatmadan bakmıştım sepete ekleniyordu, dedim yarın okuldan gelince alırım, şimdi kalkınca baktım, stoktaki mağazalar yazıyor sepete ekle yerinde ama mağazalarda da stok var, neden böyle oldu, sipariş veremez miyim artık, çok kötü oldu ya

Sabah dediğim gibi Stoktaki Mağazalar yazıyordu ve ücret 3300 TL'ye çıkmıştı, ben de okuldan çıkınca yoldayken bir daha baktım tekrar 2591 liraya düşüp stok gelmişti, sepete ekleniyordu, dedim hemen eve gidince alayım, yarım saat sonra evdeydim bi' baktım tekrar stoktaki mağazalar yazıyor, büyük ihtimal biri sabah aldı, iptal etti, sonra biri tekrar aldı. Ben de tekrar ücreti artar diye telefon sipariş hattıyla sipariş verdim. Bu telefonla siparişi kullanan var mı, sıkıntı olmaz değil mi? Sordum, iade-iptal vs. online ile aynı dediler ama.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı