Kulaklık terletiyor

furkan184

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler ben ilk defa Gaming kulaklık denen şeyden aldım. Öncesinde kulaklık kullanmıyordum. Ancak normalde de yağli bi cilde sahip olduğumdan o kulaklığın kulağı saran ve deri gibi olan kısmı hemen terletiyor ve yağlanıyor. Sadece o deri kısmı kaplayan ve sesi engellemeyecek bir kılıf var mıdır acaba? Yani simit şeklinde bir kumaş kılıf sadece o deri kısmı kaplayacak şekilde. Hem böylece o deri kısım sağlam kalır hem ben rahatsız olmam. Eğer yoksa ben eski bi tshortten kendim kesip dikeceğim😂 Bu arada kulaklik modeli Sharkoon B1.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulak pedleri çıkartılabiliyorsa, daha kaliteli pedlerle değiştirebilirsiniz. AliExpress'de $2 civarına satılıyor, bir göz atın derim. Kumaş, deri gibi bir çok seçenek mevcut.

Kulak pedleri çıkartılabiliyorsa, daha kaliteli pedlerle değiştirebilirsiniz. AliExpress'de $2 civarına satılıyor, bir göz atın derim. Kumaş, deri gibi bir çok seçenek mevcut.

Keşke hava boşluklu bir kulaklık alsaydınız. Çözümü yok :) Kumaş bir parçayı oraya dikmeniz iyi olabilir.
Înternetten gördüğüm bir taktikle çorap gecirmeye karar verdimderi kısmına. Hem zamanı geldikçe çıkarır yıkarım mis gibi olur 😂. Bu derdi yaşayan arkadaşlar da deneyebilir bence çok makul bir çözüm.

Ben de aynı sorunu yaşıyordum aynı zaman da kulaklık eski olduğu için derisi dökülmüştü. Ben de çorabın bir kısmını kesip iki tarafı açık bez yaptım.( Yalnız kıs olması lazım kulaklığa göre kesebilirsin.) Sonra kulakığın üstüne taktım. Daha düzgün kesebilirsen daha güzel durabilir ama unutma bu geçici bir yöntem sen yinede kulaklığın için internetten ped al.

Dosya Ekleri

• aşama (1).jpg
    aşama (1).jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 565
  • aşama (2).jpg
    aşama (2).jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 561
  • aşama (3).jpg
    aşama (3).jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 555
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı