Kulaklık önerisi

Kardeşim senin ekran kartın ne? Ekran kartın AMD'mi Nvidia'mı? Yoksa ekran kartın yok mu? İnteli seçmemen gerekirdi ekran kartın varsa.
İnteli seçtim yanlışıkla ne yapabilirim?
Kardeşim senin ekran kartın ne? Ekran kartın AMD'mi Nvidia'mı? Yoksa ekran kartın yok mu? İnteli seçmemen gerekirdi ekran kartın varsa.
NVidia ekran kartım güncel fakat işlemi iptal edebilir miyim? bi sıkıntı çıkar mı

İnteli seçtim yanlışıkla ne yapabilirim?

NVidia ekran kartım güncel fakat işlemi iptal edebilir miyim? bi sıkıntı çıkar mı
Bilmiyorum. Bir şey olmadıysa sıkıntı yok demek. Zaten ekran kartı varken işlemcinin dahili kartına zarar gelmez. Nvidia güncel ise sıkıntı yok. Güle güle kullan 🤪

Bilmiyorum. Bir şey olmadıysa sıkıntı yok demek. Zaten ekran kartı varken işlemcinin dahili kartına zarar gelmez. Nvidia güncel ise sıkıntı yok. Güle güle kullan 🤪
Az sonra uyuyacağım bi sıkıntı çıkmaz değil mi? rahat uyumak istiyorum
Cevaplar mısın?

Hayır, ama 700 adet satmış bir mağazadan. Çakma olduğu belliydi. Fotoğraflarıyla aynı değildi.
Anladım. Geçen Huawei marka diye satılan bir kulaklık gördüm aynısını Bornova'da 20 liraya satıyorlar dikkatli olmak lazım. Xiaomi Piston orjinal olanını bulursanız tavsiye ederim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı