Kulaklıklarda iade olur mu?

cankute

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Hepsiburada ve Amazon'da beğendiğim kulaklıklar var ve almak istiyorum, fakat performansları nasıl olur bilmiyorum. Acaba satın alıp beğenmezsem iade edebilir miyim? Yani illa bir arıza lazım mı yoksa performans beğenmezsek iade yapabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Hepsiburada ve Amazon'da beğendiğim kulaklıklar var ve almak istiyorum, fakat performansları nasıl olur bilmiyorum. Acaba satın alıp beğenmezsem iade edebilir miyim? Yani illa bir arıza lazım mı yoksa performans beğenmezsek iade yapabilir miyiz?

150 TL sanal gerçeklik gözlüğü aldım Çiçeksepeti'nden iade edeceğim kulaklıkta olur yüksek ihtimal.

Evet bir sorun lazım gerçeği ama sorun uydurup iade edebilirsiniz belki 😉😁

Normal şartlarda internet alışverişlerinde cayma hakkını kullanırsanız, iade için arıza olması şart değil. Ancak hijyen gerektiren ürünlerde güvenlik bandı açıldığı anda cayma hakkı devre dışı kalır. Kulaklık bu sınıfa girmiyorsa cayma hakkı kullanabilirsiniz.

Onun dışında yukarıda dendiği gibi Amazon belki kendi politikaları gereği cayma hakkı dışında da iade alıyor olabilir.

Evet Amazon'da satıcı faketmeksizin ilk 14 gün iade yapılabiliyormuş. Özellikle bastıra bastıra kulaklık alacağımı da sordum. Aşağıda da aldığım ekran fotoğrafı var

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-20 181830.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-20 181830.png
    236,8 KB · Görüntüleme: 64
Hocam ben şunu anlamıyorum adam bir ürünü açtı kullandı sevmedi iade etti ya başka biri o ürünü alinca başkasının iade ettiği ürün mu geliyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı