Kulak içi kulaklıklarda iade veya değişim yapılır mı?

• Konuyu başlatan w0unch
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 258

w0unch

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 5600
NVIDIA GeForce RTX 3060 V2 12 GB
TUF GAMING A520M-PLUS (AM4)
CORSAIR VENGEANCE 8x2 3200 MHZ
WD BLUE SN570 500GB
WD BLUE 1TB
FSP HV PRO 550W
FSP CMT211
ASUS VG279Q1A 165 HZ 1MS
ID COOLING SE 214 XT
CORSAIR NIGHTSWORD RGB
ALTEC LANSING ALGK8614GR
RAZER BLACKSHARK V2
3 gün önce linkteki Wireless kulak içi kulaklığı satın aldım dün elime ulaştı. Evde bir sıkıntısı yoktu bugün okula giderken denediğimde ise dışarıda çok fazla ses kesilmeleri yaşadım. İade veya değişim talep etmek istiyorum ama açıklamada böyle yazıyor. Kulak içi kulaklıklarda değişim veya iade olmuyor mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot 2024-03-07 181448.png
    Screenshot 2024-03-07 181448.png
    18,9 KB · Görüntüleme: 24
3 gün önce linkteki Wireless kulak içi kulaklığı satın aldım dün elime ulaştı. Evde bir sıkıntısı yoktu bugün okula giderken denediğimde ise dışarıda çok fazla ses kesilmeleri yaşadım. İade veya değişim talep etmek istiyorum ama açıklamada böyle yazıyor. Kulak içi kulaklıklarda değişim veya iade olmuyor mu?

İade koşullarında edilemeyeceği belirtilmiş.

Ama tamam da ben bu kulaklığı denemeden zaten bozuk olup olmadığını anlayamam ki :D bozuk bozuk mu kullanmak zorundayım?
Garantiye gönderebilirsin.

Ama tamam da ben bu kulaklığı denemeden zaten bozuk olup olmadığını anlayamam ki :D bozuk bozuk mu kullanmak zorundayım?
Keyfi veya beğenmeme durumundaki iade ile arızalanması durumunda tamir veya olmuyorsa değişim veya iade durumları aynı şeyler değil. Tabi ki bozulursa yapmak zorundalar. En az 2 sene garantileri var. Tabi bozulma sebebini kullanıcıya yüklemezlerse.

Hepsiburada almıyor. Garantiye gönderin.

Arkadaşım da Hepsiburada'dan başka bir kulaklık aldı değişime yolladı değiştirdiler.

Keyfi veya beğenmeme durumundaki iade ile arızalanması durumunda tamir veya olmuyorsa değişim veya iade durumları aynı şeyler değil. Tabii ki bozulursa yapmak zorundalar. En az 2 sene garantileri var. Tabii bozulma sebebini kullanıcıya yüklemezlerse.

Değişimle vakit kaybetmeyip direkt garantiye mi yollayayım o zaman? Almazlar mı kesin.

Arkadaşım da Hepsiburada'dan başka bir kulaklık aldı değişime yolladı değiştirdiler.

Değişimle vakit kaybetmeyip direkt garantiye mi yollayayım o zaman? Almazlar mı kesin.
Arkadaşın nasıl yaptırmış ona sorabilirsin. Hazır daha önce yaptıran varken ondan öğrenmen daha mantıklı olur. Vakit kaybetme durumu olmaz zaten kısa sürede cevap verirler. Zaten 2 sene garantisi var. Tercih senin.

Arkadaşın nasıl yaptırmış ona sorabilirsin. Hazır daha önce yaptıran varken ondan öğrenmen daha mantıklı olur. Vakit kaybetme durumu olmaz zaten kısa sürede cevap verirler. Zaten 2 sene garantisi var. Tercih senin.

Peki telefonumun BT versiyonu 4.2 kulaklığın ise 5.3 bundan dolayı ses kesilmeleri oluyor olabilir mi?

İadeyi bir dene en fazla 3 gün sürer belki bir ihtimal alırlar almazlarsa garantiye yollarsın.

Geri
Yukarı