Kulaklıktaki hangi efektler açılmalı?

Olga666

Kilopat
Normalde sadece 7.1 açık kullanıyorum (ilk fotoğraf) fakat sanki aşağıdaki ayarları açınca çok daha iyi oldu sanki ses kulağıma her yerden geliyor gibi. Müzikte daha iyi olduğu açık ara kesin fakat CS:GO gibi oyunlar için bu ayarlar eksi mi bilemedim. Sizce kapatmalı mıyım FPS oyunları için? Kulaklığım MSI Immerse GH50.

Dosya Ekleri

• 1676160523212.png
    1676160523212.png
    8,7 KB · Görüntüleme: 33
  • 1676160544849.png
    1676160544849.png
    16,7 KB · Görüntüleme: 33
@Görkem Say Hocam siz sanırım kulaklıklar hakkında bilgi sahibiydiniz. Açtığım efektlerle ses çok daha iyi geliyor gibi ama CS:GO veya FPS oyunları için eksi olur mu bilemedim. İnternette de çok bir şey bulamadım.

@Görkem Say Hocam siz sanırım kulaklıklar hakkında bilgi sahibiydiniz. Açtığım efektlerle ses çok daha iyi geliyor gibi ama CS:GO veya FPS oyunları için eksi olur mu bilemedim. İnternette de çok bir şey bulamadım.

Benim bu tarz ince ayarlar konusunda pek bilgim yok daha urunlerin kendisi hakkinda bilgim mevcut.

MSI kulaklığın kendi yazılımı yok mu? Ben yazılımdan kontrol ediyorum o ayarlar tik olarak değil benim kulaklığımda.

MSI kulaklığın kendi yazılımı yok mu? Ben yazılımdan kontrol ediyorum o ayarlar tik olarak değil benim kulaklığımda.

Hocam bildiğim kadarıyla yok. Sadece RGB değiştirmek için vardı. Ayarlardan şu an bayağı memnunum. CS ve Fortnite'ta test ettim çok daha kaliteli geldi sanki.

Yeni konular

Geri
Yukarı