Kulaklıktan gelen cızırtı

volkan Y.

Decapat
Bluetouth kulaklığımı kablolu olarak masaüstü bilgisayarıma bağladığımda dipten bir uğultu cızırtı gibi bir ses geliyor. Kasanın metal kısımlarına dokunduğumda bu ses gidiyor. Kablo çekip topraklama yapıyım dedim ama sonuç aynı değişmiyor, burada da baska forumlarda da arattım ama dişe dokunur bir çözüm bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.

Bluetouth kulaklığımı kablolu olarak masaüstü bilgisayarıma bağladığımda dipten bir uğultu cızırtı gibi bir ses geliyor. Kasanın metal kısımlarına dokunduğumda bu ses gidiyor. Kablo çekip topraklama yapayım dedim ama sonuç aynı değişmiyor, burada da baska forumlarda da arattım ama dişe dokunur bir çözüm bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam bende de aynı sorun var çözebildiniz mi?

Hocam bende de aynı sorun var çözebildiniz mi?
Valla çözemedim sorunu, ben de Bluetooth adaptör aldım kablosuz kullaniyim diye ama o şekilde de bağlanınca hem kaliteli ses alıp hem de mikrofonu kullanamıyorsunuz Bluetooth bağlantı kaldırmıyor ikisini birden. Ben de son çözüm olarak gittim mikrofon aldım. Kulaklığı Bluetooth bağlantı ile kullanıyorum ses için de mikrofonu kullanıyorum. Kulaklığı değiştirmeden ancak bu kadar cozebildim sorunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı