Kulaklıktan gelen hışırtı nasıl kanıtlanır?

vovox1907

Kilopat
Daha fazla  
AliExpress'ten Baseua Encok S06 kulaklik aldım. Kulaklikta hışırtı sorunu var, satıcıya durumu bildirdim bana bunu bir video ile kanitlamami istiyor ama o kulaklıktaki hışırtı sadece kulaklık kulağımdayken duyuluyor, takinca çok rahatsız ediyor ama çıkarınca düşük bir ses olduğu için belli olmuyor. O sesi kanıtlayabilmek için gerekli ekipmanlarım da yok, nasıl halledeceğim bu işi? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Edit: Telefondan videoya çekerken telefon zaten hışırtılı çekiyor bu yöntemle en azindan telefonun hisirtisini kulaklığın hisitisi gibi gosterebilirim aksi takdirde kulakliktan gelen hışırtıyı nasıl kanitlarim bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka kulaklıklarda da hışırtı oluyor mu? Kulaklığı telefona takıp öyle dinlemeyi dener misiniz?

Sorun anakartınızdaki statik elektrikten kaynaklanıyor olabilir.

Başka kulaklıklarda da hışırtı oluyor mu? Kulaklığı telefona takıp öyle dinlemeyi dener misiniz?

Sorun anakartınızdaki statik elektrikten kaynaklanıyor olabilir.
Kusura bakma ceza yediğim için geç cevap veriyorum. Benim kulaklık Bluetooth kulaklık o yüzden jak girişi veya anakart ile ilgili değil başka telefon ile de denedim onda da aynısı oldu bu yüzden galiba telefon videoya cekerken ki hışırtıyi kullanmak zorundayım aklıma başka yöntem gelmiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı