Çözüldü Kulaklıktan gelen kesilmeyen ses sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Presca

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
3D Artist
Herkese merhaba. Bilgisayar açıldığı andan itibaren kulaklıktan bir hışırtı gelmeye başlıyor ve kesilmiyor. Ses seviyesini sıfıra indirdiğimde kesiliyor ancak. Başka kulaklık taktığım zaman da oluyor bu. Aslında önceden olmuyordu fakat birkaç kez kulaklık değiştirdim ve artık sürekli geliyor bu hışırtı. Yazılımla alakalı mı, donanımla alakalı mı bilmiyorum yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

Çözüm
Benimki de öyle. Sesi kısıyorum, Windows 'un sesini sonuna kadar açıyorum sorun çıkmıyor. Çoğu kulaklık öyle oluyor.
Çözdüm ben. Çözümü de arayan arkadaşlar varsa diye yazıyorum buraya.
ses denetim masasına geliyorsunuz, (başlat menüsünün sağ altındaki hoparlör simgesine sağ tıkla>ses ayarlarını aç>ekranın sağında "ses denetim masası" olacak ona tıklayın) açılan ekranda "kayıttan yürüt" sekmesinden kulaklığınızı seçip "düzeyler" kısmına geleceksiniz. Orada "rear front" gibi düzeyler var onları sıfır yapınca arkadaki hışırtı gidiyor.
Benimki de öyle. Sesi kısıyorum, Windows 'un sesini sonuna kadar açıyorum sorun çıkmıyor. Çoğu kulaklık öyle oluyor.
ses denetim masasına geliyorsunuz, (başlat menüsünün sağ altındaki hoparlör simgesine sağ tıkla>ses ayarlarını aç>ekranın sağında "ses denetim masası" olacak ona tıklayın) açılan ekranda "kayıttan yürüt" sekmesinden kulaklığınızı seçip "düzeyler" kısmına geleceksiniz. Orada "rear front" gibi düzeyler var onları sıfır yapınca arkadaki hışırtı gidiyor.

Çözüm
En iyi cevap olarak seçebilirsiniz mesajınızı.

Geri
Yukarı