Çözüldü Kulaklıktan gelen ses geri karşıya gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

muratgunes

Femtopat
Driverları güncelledim, ses ayarlarından internetteki çoğu yöntemleri yaptım ancak bir türlü çözemedim. Online ders olsun CS olsun kulaklıktan gelen ses geri karşıya iletiliyor, bu sorunu nasıl çözerim?

Driverları güncelledim, ses ayarlarından internetteki çoğu yöntemleri yaptım ancak bir türlü çözemedim. Online ders olsun CS olsun kulaklıktan gelen ses geri karşıya iletiliyor, bu sorunu nasıl çözerim?
Sağ alttaki ses işaretine sağ tıklayıp ses efekti dedikten sonra mikrofon kısmında stereo karışımı diye bir şey varsa onu devre dışı bırakmayı dene bende de dinlediğim müzik ve oyun seslerim gidiyordu karşı tarafa böyle çözmüştüm.

Akustik eko iptalini ve gürültü azaltmayı açın.

Akustik eko iptali ve gürültü azaltma Realtek Auido'da bulamadım.

Sağ alttaki ses işaretine sağ tıklayıp ses efekti dedikten sonra mikrofon kısmında stereo karışımı diye bir şey varsa onu devre dışı bırakmayı dene bende de dinlediğim müzik ve oyun seslerim gidiyordu karşı tarafa böyle çözmüştüm.

Ses efekti yok maalesef. Ses ayarları, ses sorunları, uzamsal ses ve ses sorunlarını gider var.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Akustik eko iptali hoparlör kullanan kişiler için bir gürültü azaltma algoritmasıdır. Ses girişi ayarlarınızı kontrol edin kulaklıktan gelen sesin çok yüksek olmadığı sürece karşıya gitmemesi gerekir.

Akustik eko iptali hoparlör kullanan kişiler için bir gürültü azaltma algoritmasıdır. Ses girişi ayarlarınızı kontrol edin kulaklıktan gelen sesin çok yüksek olmadığı sürece karşıya gitmemesi gerekir.
Gürültü azaltma mekanizması değildir, sistem seslerini engelleme ses efektidir.
Normal şekilde arkadaşlarımı duyabileceğim düzeyde ses ya da kısık şekilde müzik olsa bile iletiyor.
AEC'yi açın yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı