Kulaklıktan İstediğim Sesi Alamıyorum

Walkman'deki ses kalitesini hiçbir akıllı telefonla veya yazılımsal geliştirmeyle alamazsınız. Walkman'de özellikle Clear Bass sayesinde gayet dolgun bass'lar duyabiliyorsunuz.

Hocam size yarın daha detaylı yardım ederim saat geç oldu yatmam gerek kusuruma bakmayın.

Ne demek önemli değil :)

Walkman'deki ses kalitesini hiçbir akıllı telefonla veya yazılımsal geliştirmeyle alamazsınız. Walkman'de özellikle Clear Bass sayesinde gayet dolgun bass'lar duyabiliyorsunuz.

Walkman'im var ama nedense az ses çıkarıyo :( kuzenimde denediğim o bass'ları vermiyo

O zaman mecburen telefondan dinlemeye devam edeceğim. Elime para geçince de Walkman'i değiştireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
o zaman mecburen telefondan dinlemeye devam etcem. Elime para geçerse yeni mp3 çalar alcam.
Telefonda en kaliteli yazılım kendi zevkim adına Poweramp. İnternette de çeşitli EQ ayarları bulunabiliyor. Beats Audio eklentisini ise kendim de denedim zamanında, diğer yazılımlar karşısında bir artısını göremedim.

Telefonda en kaliteli yazılım kendi zevkim adına Poweramp. İnternette de çeşitli EQ ayarları bulunabiliyor. Beats Audio eklentisini ise kendim de denedim zamanında, diğer yazılımlar karşısında bir artısını göremedim.
Beats Audio zaten yazılımsal olarak EQ ayarı yapıyor. Farkı yok. Mesela HTC One'da Beats Audio var ama HTC One M8'de yok. Aralarında fark da yok. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı