Kule tipi soğutucu önerisi

redox0

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şöyle kaliteli bir kule tipi soğutucu almak istiyorum. İşlemcim R5 5600 kasamın işlemci soğutucu boşluğu 160mm ama 120 mm varsa iyi olur.

DeepCool AK400 Zero Dark Plus ben de bu ürünü kullanıyorum 11. Nesil Intel İ7 11700K işlemcimde ve 5ghz değerlerinde üzerinde sürülü macunuyla kullanıyorum cinebench r23 çoklu çekirdek testinde max 88 oyunlarda ortalama 70 max 80 görüyorum boşta da genelde 45 civarında dolanıyor soğutma performansı gayet iyi öneririm.

DeepCool AK400 Zero Dark Plus ben de bu ürünü kullanıyorum 11. Nesil Intel i7 11700K işlemcimde ve 5GHz değerlerinde üzerinde sürülü macunuyla kullanıyorum Cinebench R23 çoklu çekirdek testinde Max 88 oyunlarda ortalama 70 Max 80 görüyorum boşta da genelde 45 civarında dolanıyor soğutma performansı gayet iyi öneririm.

Yine de fazla görüyorsun. Kule tipi soğutucu ile Max 65-70 olmalı üstüne çıkmamalı bence

Yine de fazla görüyorsun. Kule tipi soğutucu ile Max 65-70 olmalı üstüne çıkmamalı bence
Benim işlemcim gerçekten ısınan ve güçlü bir işlemci genel olarak sorduğumda ya çok iyi bir kule tipi soğutucu yada giriş seviyesi orta seviyede sıvı soğutucu öneriyorlar bir de yaz sıcaklarında bu değerlerdi şuan 65 70 üstüne çıkmıyor gayet iyi değerleri daha da sıcaklıkları düştü.
Benim işlemcimi bu soğutucu anca idare ediyor diyim daha fazla bütçe veremezdim ama arkadaş 5600 de kullanacağını söylemişti o yüzden önerdim yüksek bir işlemci olsa ya sıvı soğutucu yada güçlü bir kuke tipi soğutucu önerilirdi.

Geri
Yukarı