Kule tipi soğutucu önerisi

Bunu alırsın dediğini harbi doğru demişsin :D
Dayı bir de şunu buldum bu nasıldır beğendin mi 600 TL 4 bakır boru 2 fanlı ve 160W TDP.

Rastgele bir yerde 160W TDP diye geçmiş, doğruluğunu bilmiyorum.

Epey'in de bu TDP bilgilerini nereden aldığını bilmiyorum ama genelde bir ürüne özellik yazmadan önce doğrulatma takıntıları olduğunu gördüğüm için düzgün bir yerden alıyorlardır diye düşünüyorum.

Bu arada sıralama seçenekleri arasında "ısı yayma kapasitesi(TDP)" seçeneğinin altında "ısı borusu sayısı" diye de bir seçenek varmış

6 bakır borulu şöyle bir şey var yine 700TL civarlarında ama TDP bilgisi falan yok
Frisby FCL-F1326C

Bir de hazır bahsetmişken TDP değeri bilinmediğinden pek çok fiyat performans soğutucuyu muhtemelen kaçırıyoruz sıralamayı böyle ayarlayınca

Rastgele bir yerde 160W TDP diye geçmiş, doğruluğunu bilmiyorum.

Epey'in de bu TDP bilgilerini nereden aldığını bilmiyorum ama genelde bir ürüne özellik yazmadan önce doğrulatma takıntıları olduğunu gördüğüm için düzgün bir yerden alıyorlardır diye düşünüyorum.

Bu arada sıralama seçenekleri arasında "ısı yayma kapasitesi(TDP)" seçeneğinin altında "ısı borusu sayısı" diye de bir seçenek varmış

6 bakır borulu şöyle bir şey var yine 700TL civarlarında ama TDP bilgisi falan yok
Frisby FCL-F1326C

Bir de hazır bahsetmişken TDP değeri bilinmediğinden pek çok fiyat performans soğutucuyu muhtemelen kaçırıyoruz sıralamayı böyle ayarlayınca
Teşekkürler uzunca yazmışsınız.
TDP değerini neye göre belirliyorlar acaba.
Galiba soğutucu boruların malzemesine göre.
Yoksa en çok bakır borulu olanı al geç hesabı olurdu. En iyisi kendini kanıtlamış bilindik bir model almak veya risk alıp kağıt üstündeki verilerine güvenip şans vermek.

Yeni konular

Geri
Yukarı