Kullandığınız aracın iyi ve kötü yanları nedir?

Peugeot 3008.

İyi yanları: Performanslı çabuk hızlanıyor, yol tutuşu mükemmel, az yakıyor, medya ekranı, sürüşü iyi, konforlu ve frenleri çok iyi. Tasarımını beğeniyorum.

Kötü yanları: Parçası pahalı. Ve bakımı tuzlu. + Deri koltuk. Deri sevmiyorum.

Peugeot 3008.

İyi yanları: Performanslı çabuk hızlanıyor, yol tutuşu mükemmel, az yakıyor, medya ekranı, sürüşü iyi, konforlu ve frenleri çok iyi. Tasarımını beğeniyorum.

Kaç model? Bizde de 2011 3008 var ondan soruyorum.

K

Peugeot 3008.

Kuzenimde navigasyon yok sizinkinde geldi mi?

Kaç model? Bizde de 2011 3008 var ondan soruyorum.

2011 model aşırı konforlu. Kafanız falan hiç sıkışmıyor.

2015 VW Jetta 1.2 TSI Manuel Comfortlıne.
Vergisi baya az basmadığın zaman 2500 deviri geçmeden vites atarsan çok ekonomik güzel oluyor basarsan 2.0 arabalar gibi yakıyor klasik düşük hacim turbo. Özellikle 0-120 çok güzel gidiyor o konuda çok iyi uzun yolda da hiç bir zaman ölü değil ama düşük hacim olduğunu hissediyorsun. İçi geniş ve ferah donanımı yılına göre ideal malzeme kalitesi pek iyi sayılmaz bir Golf den inip buna binin arada çok fark var ha Corolla Astra Megane gibi rakipleri ile aynı sadece VW kalitesi altında. Bagajı baya geniş segmentinin en geniş 2.bagaj hacmine sahip 510LT. Önden tasarımı özellikle çok asil şık duruyor arkası için aynı şeyi söyleyemem.
Arka süspansiyonlar bağımsız olmasına rağmen araba sert öyle çok konforlu diyemem sert bir araç. Yalıtım biraz daha iyi olabilirdi rüzgar ve motor olarak iyi ama yol sesi alıyor.
Sonuca gelecek olursam tam aile arabası geniş kullanışlı bir çok motor şanzıman seçeneği var mantık arabası diyebilirim. 300K bandında C sedan bakarsam doğrudan tercih ederim.

BMW E39 5.30İ (2002 Model)

Artıları:
Geniş arka koltuk,
yol tutuşu,
arıza oranı,
kontrol edilebilirliği,
f a r l a r,
motoru.

Eksileri:
Yakıt tüketimi bir tık yüksek,
Araç genellikle arıza çıkarmıyor ama çıkarırsa pahalıya patlıyor(Küçük yağ kaçağı, terleme vb. olayları saymıyorum, binicinin bu olayları göze alarak alması lazım zaten. Adı üstünde BMW kardeşim!).

Geri
Yukarı