Kullandığınız En İyi / En Kötü Ekran Kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GTX 750 Ti

Hectopat
Daha fazla  
HD 5450 şimdiye kadar kullandığım en kötü ekran kartı olabilir. 640x480 gibi çamur bir çözünürlükte bile oynamaya razı olmama rağmen çoğu oyunu oynatamıyordu. Nickimdeki ekran kartını aldıktan sonra uzay mekiniğine geçtiğimi hissettim. Giriş seviyesi bir karta göre çok başarılı ve piyasadaki oyunların üstesinden gelebiliyor hala.

Sizin de yorumlarınızı alalım.

En kötüsü GeForce 8600 GT. Rahmetliyle güzel anılarımız vardı.
En iyisi kısa bir süre kullandığım GTX 1080 Ti.

Ekran Kartının ne olduğunu bilmediğim zamanlarda benim için sürekli bozulan salt bir kasa vardı. O zamanlar çok uzun yıllar sürdü fakat işte bilmiyorum sonra bundan 8-9 yıl evvel hd7600 kullandım. Şu anda gtx1050ti kullanıyorum.. Performansıyla alakalı bir sorunum yok. High ayarlarda 1080p'de Battlefield V oynatıyor 144Hz monitörümde 100+ FPS Rainbow oynuyorum. Eski tadı hiçbir oyunda alamıyorum. Kaç FPS alıyorduk allah bilir. Piksel piksel anadoludur kesin. O zamanlar oyunlar mı daha keyifliydi acaba.

En kötüsünün modelini hatırlamıyorum, 128MB 128Bit idi, onu hatırlıyorum. :)
En iyi kart olarak da GTX 1070 kullanmıştım.

En kötüsü=Ekran kartım yanmıştı o yüzden onboar
En iyisi=Zamanına göre GTX760

En kötüsü Intel(R) 4 Series Express Chipset Family.
En iyisi şuan kullandığım RX 570.
1 yıl önce 600x800 çözünürlükte oyun oynamaya çalışıyordum. Bugün ise 1080p çözünürlükte high-ultra ayarlarda oynuyorum. Daha fazla yükselmeyi bünyem kaldırmayacak galiba. 🙂

En kötü: HD 4000.
En iyi: RX Vega 8. İkisi de dahili GPU.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı