Kullandığınız laptop nedir?

Memnun musunuz hocam?

İlk ay CS:GO'da AWP sunucularında 200 FPS, 1 ay sonra LoL de 150-200 FPS civarıydı. 2. yıl optimizasyonu bayağı düşmüştü, bazen LoL'de 60 FPS falan alıyordum. Sonradan güncellemeler ile birlikte 100 FPS'te sabit kaldım. Temizlik için garantisinin son ayında servise verdik. Adamlar anakartı bedava değiştirip format attılar. LoL'de denemedim ancak Valorant'ta poligonda yanlış hatırlamıyorsam 200FPS veriyordu. Isınma problemi olan bir model, anakart değişimden sonra biraz rahatlamış olsa da her türlü ısınabiliyor. 250GB SSD yüzünden drop yediğimi düşünüyorum çünkü depolama hiç yetmiyordu 20 GB falan kalmıştı, şu an 120 GB falan var. Babamı da depolama yetmediğinenikna etmiş oldum😅. Kısacası 6K ya o zamanlar çok ucuz bir şekilde aldığım laptop hala LoL, Valorant gibi oyunları kastırmadan oynatıyor. Keşke hala 6k olsa da herkes alabilse.

İlk ay CS:GO'da AWP sunucularında 200 FPS, 1 ay sonra LoL de 150-200 FPS civarıydı. 2. yıl optimizasyonu bayağı düşmüştü, bazen LoL'de 60 FPS falan alıyordum. Sonradan güncellemeler ile birlikte 100 FPS'te sabit kaldım. Temizlik için garantisinin son ayında servise verdik. Adamlar anakartı bedava değiştirip format attılar. LoL'de denemedim ancak Valorant'ta poligonda yanlış hatırlamıyorsam 200FPS veriyordu. Isınma problemi olan bir model, anakart değişimden sonra biraz rahatlamış olsa da her türlü ısınabiliyor. 250GB SSD yüzünden drop yediğimi düşünüyorum çünkü depolama hiç yetmiyordu 20 GB falan kalmıştı, şu an 120 GB falan var. Babamı da depolama yetmediğinenikna etmiş oldum😅. Kısacası 6K ya o zamanlar çok ucuz bir şekilde aldığım laptop hala LoL, Valorant gibi oyunları kastırmadan oynatıyor. Keşke hala 6K olsa da herkes alabilse.

Aynı bilgisayardan bende de var. Özellikleri i5 9. nesil - GTX 1650 - 16 GB RAM - 250 GB SSD - 480 GB SSD. Sıcaklıklar oyun bilgisayarına göre normal ama hiç temizlik yapılmadı. Garantisinin bitmesine 4 ay kaldı. Garantiye vermeyi düşünüyorum. Fan temizliği ve termal macun değişimi için. Sizden ücret aldılar mı?

Ayrıca neden anakart değişimi yaptılar ? Bir arıza var mıydı ?

Aynı bilgisayardan bende de var. Özellikleri i5 9. nesil - GTX 1650 - 16 GB RAM - 250 GB SSD - 480 GB SSD. Sıcaklıklar oyun bilgisayarına göre normal ama hiç temizlik yapılmadı. Garantisinin bitmesine 4 ay kaldı. Garantiye vermeyi düşünüyorum. Fan temizliği ve termal macun değişimi için. Sizden ücret aldılar mı?

Hocam ben Lenovo'nun desteğini bayağı beğeniyorum. 3-4 kere gönderdik. Çok ufak da olsa karton yırtılmış, ama adamlar hem kargo parasını hem temizlik, termal macun, genel kontrol; Hepsini bedavaya yapıyorlar. Hatta klavye güneşten erimişti onu da bedavaya değiştiler. Dediğim anakartı da bedava değiştirdiler. Hatırladığım kadarıyla, İstanbul-Maltepe şubesine yollanıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı