Kullandığınız mouse pad modeli nedir?

3 yıldır BİM'den Polosmart almıştım. Onu kullanıyorum. Son zamanlarda sorun yaşamaya başladım. Sanırım mouse bölgesinde aşınma oldu. Kullanırken ani dönüşler, hareketler yapmaya başladı mouse.

Markası bause.

@519928 mouse pad kullanmıyorum.
Bilgi için teşekkür ederim. İnternetten 930 liradan başladığı yazıyor, geçen sene 150TL civarına almıştım. Acaba sahte midir ürün yoksa internetteki fiyat mı yanlıştır?

1- Mousepadi Ağustos gibi yurtdışı iş seyahetimde almıştım. Bir ara ülkemize Wraith de getirdi fakat çok tutulan bir model olduğu için özellikle soft modelinin stokları anında bitti.

2- Zevk ve hobi olarak ekipman deneyen, kendince koleksiyon yapan birisiyim. Mousepad ürünlerim arasında taktiksel FPS için önerdiğim 2 mousepadden bir tanesi bu diyebilirim. Çok öznel bir durum olmasına rağmen taktiksel FPS oyuncularının genel kullanımına aşırı uygun. Diğer model ise Spyre Kamek fakat şu an üretimi durdu. Spyre Rosana ismiyle yeniden renklendirilip, satışa sunuldu.

3- Pürüzsüz yapıda kontrol tarafı ağır basan, bakımı düzgünce yapıldığında uzun yıllar kullanılabilecek bir mouse olarak değerlendiriyorum. Bütçeniz el veriyorsa satın alabilirsiniz.
Kişisel yorumum olarak Artisan Zero'dan daha kontrollü ve renk kombinasyonu olarak da daha güzel duran bir ürün.

@MakeMyDay

Geri
Yukarı